i5 11600K sisteme 15 bin TL ekran kartı önerisi

tRoya06

Centipat
Öncelikle merhaba. Birkaç aydır kendime sistem topluyorum, parçaları öncesinde belirleyip almadım, daha çok indirimlerden faydalanarak satın aldım. Sistemi 2K hikayeli oyunlar ve CS:GO oynamak için topluyorum. Orta uzun vadede değiştirmeyi düşünmüyorum. Aşağıya sahip olduğum bileşenleri yazıyorum. Bilgi sahibi arkadaşlar kullanım amacıma ve sistemime en uygun ekran kartı noktasında yazarsa çok memnun olurum. Taksitli alacağım için sıfır almayı planlıyorum. Aklımda 15bin civarı kadar bütçe var. ( NVIDIA )

Monitör: MSI Optix MAG272CQR 2K
Kasa: MSI Vampiric 300R
Güç Kaynağı: Corsair CX-750F
Anakart: MSI MAG B560 Tomahawk Wi-Fi
İşlemci: Intel Core i5 11600K
Soğutma: Thermaltake TH240 Sıvı Soğutucu
RAM: Corsair Vengeance RGB RT 32 GB
SSD: Aorus Gen4 7000s Prem. 1TB M.2

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba. Birkaç aydır kendime sistem topluyorum, parçaları öncesinde belirleyip almadım, daha çok indirimlerden faydalanarak satın aldım. Sistemi 2K hikayeli oyunlar ve CS:GO oynamak için topluyorum. Orta uzun vadede değiştirmeyi düşünmüyorum. Aşağıya sahip olduğum bileşenleri yazıyorum. Bilgi sahibi arkadaşlar kullanım amacıma ve sistemime en uygun ekran kartı noktasında yazarsa çok memnun olurum. Taksitli alacağım için sıfır almayı planlıyorum. Aklımda 15bin civarı kadar bütçe var.

Monitör: MSI Optix MAG272CQR 2K
Kasa: MSI Vampiric 300R
Güç Kaynağı: Corsair CX-750F
Anakart: MSI MAG B560 Tomahawk Wi-Fi
İşlemci: Intel Core i5 11600K
Soğutma: Thermaltake TH240 Sıvı Soğutucu
RAM: Corsair Vengeance RGB RT 32 GB
SSD: Aorus Gen4 7000s Prem. 1TB M.2
6800xt olabilir.

Nvidia tarafından düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri