i5 12400F 3070 sistem alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin 3070'i de hala savunman aşırı garip. 4060 Ti fg veya DLSS ile zaten 3070 performansına geliyor hatta geçebiliyor.

• Beğen
İfadeler: Hds
Oynayan arkadaşlarım var 2K da Ultra ayarlar DLSS aktif şekilde 3070 de.

Yahu arkadaşım bak 3070 gibi ekran kartları 2K da oyun oynatır ama ileride donmaya başlar. O ekran kartı en az 10 GB VRAM olmalıydı. VRAM'i düşük olduğu için 1080P'de bile yüksek CPU yüzünden donmalar yaşanıyor. Git Donanım Arşivi'nin videosunu izle sonra buraya gel. Ayrıca her oyunda da DLSS 2.0 yok onu da söylemiş olayım.

• Beğen
Ya ne anlatıyorsun sen? DLSS ne yapacak ki. Kartın gücü yok. Kartı da küçümsemiyorum. Çünkü küçümsenecek kadar bile gücü yok.

Aman hocam be. Bize ne. Çok biliyorsa alsın. İki üç ay sonra konu açar ama "kartın gücü yetmiyor çok güçlü değil mi?" diye.

Bu arkadaşın bildiğin dediği şey şu

"Ya aga ben BMW 1 serisi alacağım ama daha iyi rakipleri varken BMW alacağım çünkü markası BMW"

• Muhteşem
Sistemin hayırlı olsun kardeşim, rekabetçi oyunlar için gayet güzel bir sistem arada bir hikâye bazlı oyunlarda takılırsın. Burada ben de daha önce konu açtım alma çöp dediler gayet yeterli sistemim.

Ya ne anlatıyorsun sen? DLSS ne yapacak ki. Kartın gücü yok. Kartı da küçümsemiyorum. Çünkü küçümsenecek kadar bile gücü yok.

Aman hocam be. Bize ne. Çok biliyorsa alsın. İki üç ay sonra konu açar ama "kartın gücü yetmiyor çok güçlü değil mi?" diye.

Bana yazma diyorum özelden yazma ne biçim adamsın.

4060 Ti PCI-e 4.0x16 değil 4.0x8 miş hocam. Çöp kart (!)

1660 kullanıp da 3070'ı kötüleme inşallah seninde olur Allah sana da nasip eder özelden mesaj atıp durma bu arada üzüleceksin fakat FSR desteği geldi RTX 3000 serisine 😅😂😂😅

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı