i5-12400F için ekran kartı önerisi

KrofeSSionall

Decapat
Daha fazla  
RTX3060 12 GB versiyonundan RX 7800 XT ekran kartına geçtim FPS yükseleceğini umuyordum fakat düşmeler ve donmalar meydana geldi. Ekran kartını satıp yanına uyumlu çalışabilecek bir ekran kartı önerisi arıyorum. Bütçe 20k civarında.

RX 6900 XT ile darboğaz yapar mı acaba?

Son düzenleme:
RTX3060 12 GB versiyonundan RX 7800 XT ekran kartına geçtim FPS yükseleceğini umuyordum fakat düşmeler ve donmalar meydana geldi. Ekran kartını satıp yanına uyumlu çalışabilecek bir ekran kartı önerisi arıyorum. Bütçe 20k civarında.

Yapar kanka, bende 4060 Ti öneririm.

7800XT alırken darboğaz olacağını bilmiyor muydun? Ufak tefek performans kayıpları normal 1080p de. Kartı satma.

İşlemcisi yeterince güçlü.

7800XT için 1080p de değil. Ufak tefek darboğazlar meydana gelir.

Sanal çözünürlük ile 2K da kullanırsan darboğaz yaşamazsın.

Ne olarak yükseltmemi önerirsiniz?

Bütçenize bağlı. Bütçe nedir?

Hocam açıkçası çok bir bütçem kalmadı. LGA1700 soketinden güzel gidebilecek bir işlemci önerebilirseniz ona göre ilerleyen zamanlarda bütçe ayırabilirim.

Intel işlemcilerinde fiyatı uçmuş. Şimdilik sanal çözünürlük ile 2K da bir sorun çekmezsin. İleri bir zamanda olacak bütçene bağlı olarak öneri yapabilirim şu an ne önersem boş fiyatı uçabilir. Şu anki anakartın nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı