i5 12400F için Gamepower skadi Elite 240mm sıvı soğutucu alınır mı?

ZA12AIMBOT

Centipat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS MEGALODON RTX 3060 Ti
INTEL İ5-12400F
NZXT X53 240MM AIO
XPG SPECTRIX D41 4133 MHZ CL 19 2X8
ASUS H610M-A D4
1 TB WD HDD
SEAGATE FIRECUDA 510 NVMe 250 GB M.2 SSD
XIGMATEK X-POWER 500W 80 PLUS PSU
ASUS GX 601 ROG STRIX HELIOS CASE
Merhaba, öncelikle iyi sosyaller. i5 12400F işlemcim var stok fanla uçak motoru sesi çıkarıyor ve ısınıyor. Buna çözüm için sıvı soğutma bakmaya karar verdim elimde 2100 TL civarı olan skadi Elite RGB white için 200 lira indirim koduda var hazır kodda varken sizce bu sıvı soğutma alınır mı? Hava soğutma işimi görür biliyorum fakat gözüme hitap etmiyor. Ürün bu: GamePower Skadi Elite 240 ARGB Cpu Sıvı Soğutma 240mm - incehesap.com LCD ekranı var borusu falanda RGB'ya kısacası gözüme güzel göründü alınır mı? Başka marka önerisi istemiyorum sadece alınır mı? Alınmaz mı sanırım eski bir sıvı soğutmada değil bu ama pek de emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada 300 liralık kule tipi hava soğutucular var al bitenesini işini görür. Sonrasında daha pahalı sıvı soğutmayı araştırırsın.

Merhaba, öncelikle iyi sosyaller. i5 12400F işlemcim var stok fanla uçak motoru sesi çıkarıyor ve ısınıyor. Buna çözüm için sıvı soğutma bakmaya karar verdim elimde 2100 TL civarı olan skadi Elite RGB white için 200 lira indirim koduda var hazır kodda varken sizce bu sıvı soğutma alınır mı? Hava soğutma işimi görür biliyorum fakat gözüme hitap etmiyor. Ürün bu: GamePower Skadi Elite 240 ARGB Cpu Sıvı Soğutma 240mm - incehesap.com LCD ekranı var borusu falanda RGB'ya kısacası gözüme güzel göründü alınır mı? Başka marka önerisi istemiyorum sadece alınır mı? Alınmaz mı sanırım eski bir sıvı soğutmada değil bu ama pek de emin değilim.
Arkadaşım kullanıyordu. Ne olursa olsun, GamePower'dan uzak dur. Kendimce sıvı soğutmaya gerek yok. Tabi illa olsun dersen tercih senin.

Geri
Yukarı