I5-12400F için kule tipi soğutucu önerisi

Soraka Kajmer

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Adana
Daha fazla  
Malum yaz geldi Adana gibi bir yer cayır cayır yanıyor. Eğer fan almazsam çok bir sorun yaşar mıyım? Almalı isem ne almalıyım?

Şuna bakabilirsin. Biraz daha ileriye yatırım gibi olur çift kule sonuçta.

Kasa modelini ve RAM'lerin marka modelini de söylersen alınca yükseklikten falan sorun çıkıp çıkmaycağına bakabilirim istersen.

Şuna bakabilirsin. Biraz daha ileriye yatırım gibi olur çift kule sonuçta.

Kasa modelini ve RAM'lerin marka modelini de söylersen alınca yükseklikten falan sorun çıkıp çıkmaycağına bakabilirim istersen.

Kasa Rampage Hero hocam. RAM'ler Goodram

Tam ölçüsünü bulamadım hocam sizin RAM'lerin maalesef. Üretici firma ölçü vermemiş.

RAM'lerin tahminimce 35-40mm civarında bir yükseklikleri vardır. Olacak olan en kötü şey fanı biraz daha yüksekten takarsın 1 cm falan gibi soğutucuya bunun da pek bir etkisi olmaz.

Hocam kendim bu işlerden anlamadığım için bir bilgisayarcıya yaptıracağım.

Hocam kendim bu işlerden anlamadığım için bir bilgisayarcıya yaptıracağım.

Tavsiye etmem çok kolay bir takış şekli var bunu kendin de yapabilirsin buyur videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiye etmem çok kolay bir takış şekli var bunu kendin de yapabilirsin buyur videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam stokları bitmişte başka öneriniz var mıdır acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı