i5 12400F için kule tipi soğutucu önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
1 yıldan beli stock fan ile sorunsuz kullandığım işlemcimin fanını artık emekli etmek istiyorum. Çok pahalı olmayan, 1-1.5k arası bi hava soğutucu önerir misiniz?
Not: Kasam Rampage Trapper;

1 yıldan beli stock fan ile sorunsuz kullandığım işlemcimin fanını artık emekli etmek istiyorum. Çok pahalı olmayan, 1-1.5k arası bi hava soğutucu önerir misiniz?
Not: Kasam Rampage Trapper;
Bütçe en fazla ne kadar olur? Bunu öneririm. Artamam dersen,
Artamam dersen,
Stok fan yükte rahatsız edebiliyor sesten dolayı. Geleceğe çok iyi bir yatırım olur attığım linkteki soğutucu.

Artamam dersen,

Stok fan yükte rahatsız edebiliyor sesten dolayı. Geleceğe çok iyi bir yatırım olur attığım linkteki soğutucu.
Thermalright olan acayip kaba duruyor. İlk attığınız soğutucu ile ilgili herhangi bir video örneği var mı?

Artamam dersen,

Sizce bu nasıldır? Dark Freezer X123 12cm FRGB Led Fanlı, Intel / AMD Uyumlu, 4Pin PWM Bağlantılı Kule Tipi İşlemci Soğutucu (DKCCX123) | Teknobiyotik

Uygun ve yeterli hocam ya yapıştırın gelsin 12400f hem çok ısınmıyor bütçesine göre rakipsiz soğutucu fazlasına da gerek yok.
Yapıştırın gelmesin. Bütçesine göre rakipsiz falanda değil.

LGA1700 ile uyumlu değil. X127 önerecektim bende aklıma geldi vazgeçtim.

Thermalright olan acayip kaba duruyor. İlk attığınız soğutucu ile ilgili herhangi bir video örneği var mı?
Var tabii. İnternete yazın modelini bir sürü video var. @egecabbar Hocamda da var müsaitse görsel atabilir.
Kasanız nedir?

Stock fan ile bilgisayar yükte bazen komando gibi sesler çıkarıyor. Çok ciddiyim arkadaşlar uğultumsu gibi trajikomik.

Yapıştırın gelmesin. Bütçesine göre rakipsiz falanda değil.

LGA1700 ile uyumlu değil. X127 önerecektim bende aklıma geldi vazgeçtim.

Var tabii. İnternete yazın modelini bir sürü video var. @egecabbar Hocamda da var müsaitse görsel atabilir.
Kasanız nedir?
Rampage Trapper.

Yeni konular

Geri
Yukarı