i5 12400F için soğutucu önerisi

zazalpha

Decapat
Daha fazla  
i5 12400F kullanıcısıyım, bilgisayarı aldığımdan beri 1.5 senedir bilgisayarı hiç temizlemedim, Ghost of Tsushima oynarken işlemcimin artık 100 derecelere vardığını gördüm, hem macun hem de stok fanı değiştirmek istiyorum, sessiz bir fan olması önceliğim dostlar, yardımcı olur musunuz? Kasam TUF GT301.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe nedir? Phantom Spirit 120 SE öneririm. Performansına göre bu bütçede alacağın en sessiz soğutucu.
Hem de geleceğe dönük olur. Yoksa bütçen yetmezse daha ucuza da alternatifler var.
ileriye dönük olması ve sessizliği önemli benim için daha iyisi cok fark yaratıyorsa bütce sıkıntım yok

ileriye dönük olması ve sessizliği önemli benim için daha iyisi cok fark yaratıyorsa bütce sıkıntım yok
Al geç hocam o zaman. Şimdi Noctua önerenler gelir. NH-D15 vs. gibi modeller boş modeller bana sorarsan. Fiyatını 1 gram hak etmiyor aralarında uçurum da yok performans ve sessizlik açısından. Hatta PS120SE daha sessiz olması lazım.

Al geç hocam o zaman. Şimdi Noctua önerenler gelir. NH-D15 vs. gibi modeller boş modeller bana sorarsan. Fiyatını 1 gram hak etmiyor aralarında uçurum da yok performans ve sessizlik açısından. Hatta PS120SE daha sessiz olması lazım.

biri daha Thermalright Phantom Spirit 120 SE önermiş, yakın zamanda indirime düşer mi? indirim olayları olmuyorsa alacağım hafta sonu.​

Yeni konular

Geri
Yukarı