i5 12400F işlemciye ASUS Prime H610M uyar mı?

i5 12400F işlmecisi ile uyumlu mu?

Uyumlu olmasa neden önereyeyim? Bu anakartı alabilirsin mesela.

@Skykiller0 islemci icin soruyorsan attıgın anakartla islemcin uyumlu bunlara ek olarak DDR4 RAM takabilirsin.

Konu sahibinin kendi attığı anakart DDR5 hocam.

H610 D4 versiyonunu alabilir hocam, arkadas anladıgım kadarıyla GDDR ile DDR farkını karıstırıyor.

Haklısınız. GDDR ve DDR arasındaki farkı bilmiyor. GDDR6 ekran kartı var diye DDR6 anakart alacağını sanıyor. Öyle bir şey yok.

H610 D4 versiyonunu alabilir hocam, arkadas anladıgım kadarıyla GDDR ile DDR farkını karıstırıyor.

Geçen de konu açtı anakart önerdim, burada anlattıklarımı orada da anlattım ama anlamamış. Çok da zor bir konu değil ya. H610, B760 veya Z790 anakartların DDR4 olanını alacak işte.

Benim işlmecinin üstünde i5-12400F LGA1700 yazıyor

Dostum. Sen mi anlamıyorsun ben mi anlatamıyorum. 1700 Soket anakartın var işte. DDR4 RAM'lerin olduğu için DDR4 ve 1700 soket olan bir anakart alacaksın. Diğer olaylara takılma. Anakart ile alakası yok o olayların.

Dostum. Sen mi anlamıyorsun ben mi anlatamıyorum. 1700 Soket anakartın var işte. DDR4 RAM'lerin olduğu için DDR4 ve 1700 soket olan bir anakart alacaksın. Diğer olaylara takılma. Anakart ile alakası yok o olayların.

Tamamdır eyvallah bir tık zor oldu :p

Bunlardan birisini alsam olur mu yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı