i5 12400F PC toplama

Mardinlikağan

Decapat
Daha fazla  
Elimdeki 26000 TL'ye bir sistem topladım. Kasanın görünümüne önem veren biriyim. oyunların çoğunu 2K 60FPS oynamayı planlıyorum. Simülasyon tarzı oyunlar oynayacagım.
İşlemci: Intel Core i5 12400F.
Anakart: ASUS TUF B660M-Plus D4.
RAM: XPG Spectrix D50 16 GB.
Ekran kartı: ASUS Dual Radeon RX 6700 XT.
SSD: Crucial P5 500GB.
Soğutucu: Cooler Master Masterliquid ML240l V2 RGB.
Kasa: Cooler Master TD500 mesh 750 wat.

Mouse: ASUS ROG Gladius II Core.
Klavye: Corsair K60 Pro.
Kulaklık: ASUS TUF H3.
Ek olarak: XPG Prime ARGB 8+8
Monitör içinde 4000 TL para kalıyor.

Sizce nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeyi önermem, sorunlu olduğunu sıkça duydum, mouse içinse o fiyata çok daha iyilerini bulabileceğinizi düşünüyorum tavsiye bekleyin. Monitör için ayrı konu açarsanız daha sağlıklı cevap bulabilirsiniz. Ama 2K oynayacağınız için o bütçeye iyi 2K yok. Bütçenizi 5-6K arasına çıkarırsanız daha güzel ve keyifli monitörler seçilebilir.

Klavyeyi önermem, sorunlu olduğunu sıkça duydum, mouse içinse o fiyata çok daha iyilerini bulabileceğinizi düşünüyorum tavsiye bekleyin. Monitör için ayrı konu açarsanız daha sağlıklı cevap bulabilirsiniz. Ama 2K oynayacağınız için o bütçeye iyi 2K yok. Bütçenizi 5-6K arasına çıkarırsanız daha güzel ve keyifli monitörler seçilebilir.
Mouse şuan bende uzun zamandır kullandığım bi mouse

Ben yeni alacaksınız sandım. O zaman sizin tavsiye aradığınız tek ürün 4K bütçe ile monitör ?

Elimdeki 26000 TL'ye bir sistem topladım. Kasanın görünümüne önem veren biriyim. oyunların çoğunu 2K 60FPS oynamayı planlıyorum. Simülasyon tarzı oyunlar oynayacagım.
İşlemci: Intel Core i5 12400F.
Anakart: ASUS TUF B660M-Plus D4.
RAM: XPG Spectrix D50 16 GB.
Ekran kartı: ASUS Dual Radeon RX 6700 XT.
SSD: Crucial P5 500GB.
Soğutucu: Cooler Master Masterliquid ML240l V2 RGB.
Kasa: Cooler Master TD500 mesh 750 wat.

Mouse: ASUS ROG Gladius II Core.
Klavye: Corsair K60 Pro.
Kulaklık: ASUS TUF H3.
Ek olarak: XPG Prime ARGB 8+8
Monitör içinde 4000 TL para kalıyor.

Sizce nasıl?
26K ya daha iyi sistem toplanabilir, ayrica PSU nun modeli ne?

26K ya daha iyi sistem toplanabilir, ayrica PSU nun modeli ne?
Bütün parçalar dahil çok fazla oynamaz. 26K için 6700XT - i5 12400F - B660 anakart için normal bir bütçe. Aynı şekilde 1 hafta önce topladım çoğunu indirimli almama rağmen cashback'in de geleceğini varsayarsam 20K TL'ye felan topladım. Ekipmanlarım zaten vardı.

Kasanin gorunumunu begenmeyebilirsiniz ama bir tik daha iyi bir sistem. Tabii topladiginiz sistemde iyi arkadasin belirttigi gibi.

Geri
Yukarı