i5 12400F RTX 3060 Ti sistem alınır mı?

Bekliyorum hocam 25-30 arasında bir kasa.

DDR5 anakartı olarak en ucuzu 4000 küsür hocam. Yine de tavsiyelerinizi bekliyorum.
DDR4'e düşürelim o zaman.

Bekliyorum hocam 25-30 arasında bir kasa.

DDR5 anakartı olarak en ucuzu 4000 küsür hocam. Yine de tavsiyelerinizi bekliyorum.
DDR4'e düşürelim o zaman.

Peki bahsettiğiniz sistemlerin linkini paylaşabilir misiniz?

qqq.png

Vatan pahalıya patlıyor işte fakat bu en iyisi olur.

Hocam iyi güzel topladınız da neden fiyat olarak Zotac 4070'in muadilleri farklı markaların 3070LERI olarak gösteriliyor. Hem soğutma açısından sıkıntı yaşarım hem de kalitesiz manasına gelmiyor mu bu fiyat bandı.

Zotac çoğu markadan kalitelidir kartın zaten 200W TDP'si var çift fan yeterli gelecektir. 3070 ile 4070 arasında DLSS 3.0 girince iyi fark oluyor. Marka takıntısı yaparsanız çok daha performanssız bir sistem toplanır.

Hocam iyi güzel topladınız da neden fiyat olarak Zotac 4070'in muadilleri farklı markaların 3070LERI olarak gösteriliyor. Hem soğutma açısından sıkıntı yaşarım hem de kalitesiz manasına gelmiyor mu bu fiyat bandı.

Hocam bu konuların içinde değilsiniz galiba. Zotac, INNO3D, Sapphire, XFX gibi markalar saysam bunlara kötü dersiniz galiba. Biraz sosyalde toplama bilgisayarlara bakmanızı öneririm, bilginizi arttıracağını düşünüyorum.

Şu sistemler varken sakın almayın öyle bir şey.

SSD NV2 1TB, anakart fark ödemeden B760 yapılarak alınabilir.

Geri
Yukarı