i5-12400F RTX 3060 Ti sistem kaç sene götürür?

nebakıyondaily

Attopat

16 GB RAM.

Alalı 6-7 ay oluyor, 1080P'de kullanıyorum. 15 yaşındayım, 5 yıl götürse zaten kendim ekran kartı alırım. Şu an bile aylık 5000 TL maaş alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığınız oyun türlerine, grafik beklentinize göre değişir. Bu parçalar bozulmadan 10 yıl kullanılabilir. Örneğin üstteki arkadaş mantıklı bir şekilde 3-4 yıl demiş ama çözünürlüğü 800x600 yapıp very low ayarlarda oynamayı göze alan insanlar 10 yıl bile kullanır... Her ayarı ultraya kökleyen kişi için ömrü bitmiş parçalardır.

Oynadığınız oyun türlerine, grafik beklentinize göre değişir. Bu parçalar bozulmadan 10 yıl kullanılabilir. Örneğin üstteki arkadaş mantıklı bir şekilde 3-4 yıl demiş ama çözünürlüğü 800x600 yapıp very Low ayarlarda oynamayı göze alan insanlar 10 yıl bile kullanır...

Hocam oyunları gören gülüyor PUBG Roblox Minecraft Max. GTA 5 grafik beklentim GTA da 1080p Ultra diğerlerinde oyle bir şey yok zaten.

3 4 sene idare eder.

Daha uzun gider bence forumda GTX 1660S'e bile düşük ayarda 5 sene diyorlar.

Hocam oyunları gören gülüyor PUBG Roblox Minecraft Max. GTA 5 grafik beklentim GTA da 1080p Ultra diğerlerinde oyle bir şey yok zaten.

Daha uzun gider bence forumda GTX 1660S'e bile düşük ayarda 5 sene diyorlar.
GTA V 10 yıllık oyun. Şu an hangi ayarlarda oynuyorsanız 5 sene sonra yine aynı ayarlarda oynayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı