i5 12400F + RTX 3070'li sistem alınır mı?

Bütçe
Max 27000 TL (Aylık 3000x9 Taksit)
Bilmediğimden soruyorum attığınız ekran kartı 3060 Ti'den daha mı iyi. Monitörde TUF'dan tamamen vazgeçtim sıkıntılı olduğunu söyleyen 2. kişisiniz LG modelini alacağım.

Evet hocam daha iyi ama 3060ti alırsanız da üzmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet hocam daha iyi ama 3060 Ti alırsanız da üzmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam hocam sistemi RTX 3070 Dual monitörü de LG olarak güncellendim. i5 12400F + 3070 Dual olan hazır sistem bulabilir miyim yoksa parçaları tek tek mi almalıyım.

Senin yazdığın monitörle yukarıda yazılan LG monitör arasında kalmıştım. LG olanı aldım gayet memnunum. Öneririm.

Eyvallah monitör konusu halloldu en azından.

Tamam hocam sistemi RTX 3070 Dual monitörü de LG olarak güncellendim. i5 12400F + 3070 Dual olan hazır sistem bulabilir miyim yoksa parçaları tek tek mi almalıyım.

Eyvallah monitör konusu halloldu en azından.

Tek tek alın hocam hazır sistemler bitmiş.

Tamam parçaları indirimde yakalamaya çalışacağım. RAM'lar 900 tutuyor 1500 TL'ye kadar artırabilirim. Bundan daha iyisini alabilir miyim RAM olarak.
Bir de HDD olarak bunu önerir misiniz?

Western Digital 3.5" 1 TB Caviar Blue WD10EZEX SATA 3.0 7200 RPM Hard Disk Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İyidir hocam alabilirsiniz RAM olarak bunlar daha iyi olur:

12400F'e H610 pek yakışmamış bu arada.
Kasa olarak da bunu seçmende fayda var.
Daha iyi bir kasa.

Siz anakart olarak ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı