i5-12400F RTX 4060 Ti sistem FiveM'de düşük FPS veriyor

Peyderpey

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba; sistemimde i5 12400F ve 4060 Ti olmasına rağmen FiveM'de pack yüklememede rağmen 40 50 FPS alıyorum. Bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Sıcaklık değerleri kullanım değerleri nasıl? MSAA gibi bir ayar olması lazım FPS'i öldüren onu açmış olabilir misin? Stok fan ile ısınmasından dolayı bende düşük FPS alıyordum. Soğutmayı hallettikten sonra FPS gene düşüktü ayarlar yüzünden. Oyun ayarlarını düzgün yap, internetten bakabilirsin.

Sıcaklık değerleri kullanım değerleri nasıl? MSAA gibi bir ayar olması lazım FPS'i öldüren onu açmış olabilir misin? Stok fan ile ısınmasından dolayı bende düşük FPS alıyordum. Soğutmayı hallettikten sonra FPS gene düşüktü ayarlar yüzünden. Oyun ayarlarını düzgün yap, internetten bakabilirsin.
Kendi ayarlarını atarmısın bana.

MSAA kapalı.

Son düzenleme:
Kendi ayarlarını atar mısın bana.

Oyunu şu an oynamıyorum. İnternet üzerinde fazlasıyla mevcut zaten. Grafik önemli değilse hepsini kıs zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSAA kapat. Distance Scaling'i aç.

Dosya Ekleri

• IMG_20240324_190740.jpg
    IMG_20240324_190740.jpg
    291,3 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı