i5-12400F RTX 4060Ti sistem için PSU önerisi

Bütçe
2250TL
@Oreki hocam bana PSU seçme konusunda yardımcı olabilir misiniz? Uzun yıllar götürebilecek ve sessiz çalışan bir PSU arıyorum. Modüler olursa modüler de olabilir. Bütçemi 2800'e güncelledim.

Olurum elbette. Şu ürün fiyatının en iyisi anlık olarak. Yükselmeden alın.

Hemen siparişi verdim. Çok teşekkür ederim. Umarım kolay bir şekilde monte edebilirim. İlk defa yapacağım ve kablolama konusunda da bir bilgim yok. Umarım halledebilirim bir bilgisayarcıya götürmeden. ^^

@Oreki merhaba hocam ürün elime ulaştı ve montajını yaptım bir şekilde. Üründen çok memnun kaldım. Sadece bilgisayar kapanırken bir çıt sesi geliyor güç kesilirken. Acaba PSU arızalı mı yoksa bu yeni nesil PSU'larda böyle mi? Şalter atmaya benzer bir çın sesi geliyor metalik bir çın sesi.

@Oreki merhaba hocam ürün elime ulaştı ve montajını yaptım bir şekilde. Üründen çok memnun kaldım. Sadece bilgisayar kapanırken bir çıt sesi geliyor güç kesilirken. Acaba PSU arızalı mı yoksa bu yeni nesil PSU'larda böyle mi? Şalter atmaya benzer bir çın sesi geliyor metalik bir çın sesi.

Son düzenleme:
Sadece bilgisayar kapanırken bir çıt sesi geliyor güç kesilirken. Acaba PSU arızalı mı yoksa bu yeni nesil PSU'larda böyle mi?

Problem yok. Güç kaynağının içindeki bypass relay'den geliyor o ses. O sesi açılırken de alabilirsiniz kapanırken de. Hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı