i5-12400F RTX3060 Ti sistem alınır mı?

Teşekkürler, önermek isteiğiniz sistem varsa yazabilirsiniz hocam. Monitör dahil bütçem 25.000₺

Hocam yazılım için kullanacağım o yüzden bilmiyorum ama arkadaşlarım GTX daha iyi olur dediler. Eğer fark etmiyorsa neden olmasın.

Teşekkürler cevabınız için, öneriniz var mı acaba?

Monitör dahil, 25.000 ₺

RTX demiştir arkadaşlarınız.
RAM'i 3600MHz.
SSD'yi MP600 yapın.
Monitör olarak 2K isterseniz.
1080p istersenizhttps://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lenovo-g24-20-23-8-0-5ms-144-hz-hdmi-display-amd-freesync-premium-ips-panel-wled-gaming-66cfgac1tk-fiyati,2025366966.html

Böyle bi ikili alabilirsiniz. 2K monitör şartmı. 3060Tİ 3070 falan o VRAM ile problem yaratır.
Çok güzel sistemmiş hocam, hayır şart değil sadece ucuz bir 2k monitördü o yüzden tercih etmiştim. İntel işlemciye sahip bildiğiniz varmı acaba?

Ama bu sistemde çok muazzam harikaymış, biraz darboğaz olur ama sorun olmaz sanırım.
Teşekkürler mesajınız için.

Çok güzel sistemmiş hocam, hayır şart değil sadece ucuz bir 2k monitördü o yüzden tercih etmiştim. İntel işlemciye sahip bildiğiniz varmı acaba?

Ama bu sistemde çok muazzam harikaymış, biraz darboğaz olur ama sorun olmaz sanırım.
Teşekkürler mesajınız için.
Bi tık tuzlu hocam İntel. Benim tavsiyem 1080P ile devam etmeniz yola yukarda attıgım 5600 sistem ile.

Bi tık tuzlu hocam İntel. Benim tavsiyem 1080P ile devam etmeniz yola yukarda attıgım 5600 sistem ile.
Hocam yazılım için kullanacağım, sizce AMD'mi yoksa Intel'mi ?
Yani çoğu kişi Intel'in oyun için tasarlandığını söylemişti.

Geri
Yukarı