i5 12400F RTX4060 ve i3 12100F RX 6600 sistemler CS2 kaldırır mı?

Daha fazla  

Bu 2 sistem arasında kaldım... Sistemler nasıl? CS 2, GTA 5, Blazing Sails gibi oyunları kaldırır mı?
Sipariş etmeyeceğim sadece kasa bileşenleri iyi mi sizden öğrenip, Vatan Bilgisayar'ın kendisine gidip, kendim dizdireceğim. İlk koyduğum linkteki kasanın işlemcisi yerine Ryzen 5 5500 olarak sayın. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu 2 sistem arasında kaldım... Sistemler nasıl? CS 2, GTA 5, Blazing Sails gibi oyunları kaldırır mı?
Sipariş etmeyeceğim sadece kasa bileşenleri iyi mi sizden öğrenip, Vatan Bilgisayar'ın kendisine gidip, kendim dizdireceğim. İlk koyduğum linkteki kasanın işlemcisi yerine Ryzen 5 5500 olarak sayın. Şimdiden teşekkürler.
dediğin oyunları kaldırır ancak attığım gibi bir şey almanı tavsiye ederim

şu tarz bir şey almanı öneririm bende

ekstra olarak 1. kasaya amd işlemci koyduramazsın onun için anakartın değişmesi gerekiyor hazır olarak alacaksan işlemcisini değiştiremezsin anakart değişmeden

Yeni konular

Geri
Yukarı