i5-12400F sistem alınır mı?

Smyrne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I5-12400F ROG STRIX RX6750XT 32GB RAM Asus EX-B660M-V5 D4 120MM SIVI SOĞUTMA
Meslek
Sorumluluk Ve Bakım Teknikeri
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler,

Bu PC alınır mı? Rica etsem bir bakabilir misiniz?

Bundan 1K daha ucuza R5 5600, RX 6700 XT kasa olarak da CM Masterbox TD500 650W olan model var.

Link olarak attığını almak daha mantıklı geldi bana bence link olarak attığını almalısın. Ekran kartında fazla fark yok fakat işlemcide fark var.

Kararsız kaldım. Aslında iyi gibi duruyor. Rog kart var büyük bir artı. İşlemci de iyi. Buna karşılık kasa ve PSU yine soru işareti her zamanki gibi. Ama alınabilir gibi duruyor.

İyi günler,

Bu PC alınır mı? Rica etsem bir bakabilir misiniz?

Bundan 1K daha ucuza R5 5600, RX 6700 XT kasa olarak da CM Masterbox TD500 650W olan model var.
İncehesap sistem alınır gibi duruyor, bir tık ucuz olsaydı diyeceğim ama ROG kart kullanmışlar. Bana göre alınır.

Kararsız kaldım. Aslında iyi gibi duruyor. ROG kart var büyük bir artı. İşlemci de iyi. Buna karşılık kasa ve PSU yine soru işareti her zamanki gibi. Ama alınabilir gibi duruyor.

Kasa ve PSU CM Masterbox ile değiştirdim aynı sistemin R7 5800x3D lisi var 22K ya o nasıl sizce.

Kasa ve PSU CM Masterbox ile değiştirdim aynı sistemin R7 5800x3D lisi var 22K ya o nasıl sizce.
Attığınız sistemin kasayı cooler master yapıp anakarti Asus prime yapınca 20.700 TL yapıyor. Sanki biraz pahalı oluyor gibi. 19 bin felan olsa kabul edilebilirdi. Karar sizin. Aceleniz yok ise fırsatları bekliyebilirsiniz.

Attığınız sistemin kasayı Cooler Master yapıp anakarti ASUS Prime yapınca 20.700 TL yapıyor. Sanki biraz pahalı oluyor gibi. 19 bin falan olsa kabul edilebilirdi. Karar sizin. Aceleniz yok ise fırsatları bekliyebilirsiniz.

Bence yılbaşından önce ne aldık kar hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı