i5-12400F sistem alınır mı?

Bütçe
30000

Pikuri

Zeptopat
  • Intel i5-12400F FreeDOS Gaming PC.
  • ASUS Z690 DDR5 ATX anakart.
  • ASUS RTX3080 10GB ekran kartı.
  • ASUS GT502 midtower kasa.
  • ASUS 750W 80+ bronz güç kaynağı.
  • 16 GB 5200MHz DDR5 RAM.
  • 1 TB M.2 SSD.
Belirtilen özelliklerde 33.500 TL'ye bir PC gelmiş (ekran kartı ASUS TUF 10GB) sistem bilgim 0 ama yazın 3070 Ti bandında 30-35k bütçeyle bir PC toplamak istiyordum. Bu alınır mı? Özellikle işlemcisi hakkında yorumlarınızı almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Intel i5-12400F FreeDOS Gaming PC.
  • ASUS Z690 DDR5 ATX anakart.
  • ASUS RTX3080 10GB ekran kartı.
  • ASUS GT502 midtower kasa.
  • ASUS 750W 80+ bronz güç kaynağı.
  • 16 GB 5200MHz DDR5 RAM.
  • 1 TB M.2 SSD.
Belirtilen özelliklerde 33.500 TL'ye bir PC gelmiş (ekran kartı ASUS TUF 10GB) sistem bilgim 0 ama yazın 3070 Ti bandında 30-35k bütçeyle bir PC toplamak istiyordum. Bu alınır mı? Özellikle işlemcisi hakkında yorumlarınızı almak istiyorum.

Arkadaşın dediğine katılıyorum, 30-35 K'lık bir sistemde 30 serisi kullanılmaz 4070 Ti daha iyi olur hem DLSS 3'te bedava.

Arkadaşın dediğine katılıyorum, 30-35 K'lık bir sistemde 30 serisi kullanılmaz 4070 Ti daha iyi olur hem DLSS 3'te bedava.
Ben biraz cahilim bu konuda da bilgisayar toplamak istediğimizde işlemci, ekran kartı anakart, ssd, ram her neyse hepsini ayrı ayrı alıp kendimiz toplamamız daha uygun oluyor değil mi. Yoksa hazır sistem olarak bahsettiğiniz özelliklere sahip pcler internette bulunuyor mu?

Ben biraz cahilim bu konuda da bilgisayar toplamak istediğimizde işlemci, ekran kartı anakart, ssd, ram her neyse hepsini ayrı ayrı alıp kendimiz toplamamız daha uygun oluyor değil mi. Yoksa hazır sistem olarak bahsettiğiniz özelliklere sahip pcler internette bulunuyor mu?
Bu bütçede alacağınız hazır sistem ya kısılmış oluyor ya da toplama kadar performanslı olmuyor, özelleştirme kısıtlı oluyor.

Ben biraz cahilim bu konuda da bilgisayar toplamak istediğimizde işlemci, ekran kartı anakart, SSD, RAM her neyse hepsini ayrı ayrı alıp kendimiz toplamamız daha uygun oluyor değil mi? Yoksa hazır sistem olarak bahsettiğiniz özelliklere sahip PC'ler internette bulunuyor mu?

Toplama fiyat olarak daha ucuz ama uğraştırıyor.

Geri
Yukarı