i5-12400F sistem CS:GO'da düşük FPS veriyor

amyfm

Kilopat
Anakart
B660M-A
İşlemci
i5-12400F
Valorant'ta 300-400 arası, LoL'de 400-500 arası FPS alıyorum. Ama CS:GO'da 100-140 arası dolaşıyor.

• CS:GO başlangıç ayarlarına türlü türlü komut yazdım olmadı.
  • Windows 10 kurdum olmadı, Windows 11 kurdum olmadı.
  • CS:GO ayarlarında görüntü ayarlarının hepsini yüksek, düşük yaptım daha sonrasında kimisini yüksek, kimisini düşük yaptım olmadı.
  • Her türlü çözünürlüğü denedim olmadı.
  • AMD programından her türlü ayarı yaptım olmadı, overclock yaptım 20-30 FPS fark ettirdi ama yine 140'ı geçmedi.
  • AMD sürücülerini DDU ile kaldırıp bir önceki sürümlere döndüm, sadece sürücüleri yükledim olmadı.
  • BIOS güncellemesini yaptım, ayarlar yaptım yine olmadı yine olmadı.

1 haftadır okumadığım izlemediğim video kalmadı bir türlü düzelmiyor. Yardımcı olanın alnından öpeceğim artık ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta 300-400 arası, LoL'de 400-500 arası FPS alıyorum. Ama CS:GO'da 100-140 arası dolaşıyor.

• CS:GO ayarlarında görüntü ayarlarının hepsini yüksek, düşük yaptım daha sonrasında kimisini yüksek, kimisini düşük yaptım olmadı.
  • AMD programından her türlü ayarı yaptım olmadı, overclock yaptım 20-30 FPS fark ettirdi ama yine 140'ı geçmedi.
  • AMD sürücülerini DDU ile kaldırıp bir önceki sürümlere döndüm, sadece sürücüleri yükledim olmadı.

1 haftadır okumadığım izlemediğim video kalmadı bir türlü düzelmiyor. Yardımcı olanın alnından öpeceğim artık ya.

Ekran kartını tahmin mi edeceğiz?

Radeon ayarlarından oyunu kendi kendiliğine optimize etmiş olabilir, wattman ayarı açık kalmış olabilir bilakis freesync (varsa) 100-144 bandında ayarlanmış olabilir. Kurcalamayı deneyebilirsin radeonu.

Radeon ayarlarından oyunu kendi kendiliğine optimize etmiş olabilir, WattMan ayarı açık kalmış olabilir bilakis FreeSync (varsa) 100-144 bandında ayarlanmış olabilir. Kurcalamayı deneyebilirsin Radeon'u.

Valorant ve CS:GO için aynı AMD profilini kullanıyorum. Aynı ayarlarda Valorant'ta şu an en yüksek ayarlarda güncel olarak 300 FPS alıyorum. FreeSync kapalı. Tek tek farklı yüksek performans ayarlarını da denedim işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı