i5-12400F sistemde oyunlar lagdan dolayı kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Arkadaşlar valla yeni aldım bu sistemi. Alırken herşeyi ful ayarda sorunsuz yaparım diye almıstım ama çok canımı sıkıyor bu durum. Çok fazla aşırı olmuyor ama dk da 1 kerede olsa oluyor. Bana bi akıl verinde ayar vermeye çalısıyım.

Arkadaşlar valla yeni aldım bu sistemi. Alırken herşeyi ful ayarda sorunsuz yaparım diye almıstım ama çok canımı sıkıyor bu durum. Çok fazla aşırı olmuyor ama dk da 1 kerede olsa oluyor. Bana bi akıl verinde ayar vermeye çalısıyım.
GTA V'i online mı oynuyorsunuz? Bazı sunucular çok sorunlu.
Hikaye modunda böyle sorunlar oluyor mu?

Sea of Thieves'i bilmiyorum ama GTA V'de 160 FPS'ün üstüne çıkmaman lazım. Oyun saçmalamaya başlar. VSync veya DSR kullanabilirsin.

Evet 1080p de yapar dediler zaten.

Metin2 oynuyorum genelde onda hiç bi sorun olmuyor zaten düşük sistem istiyor. Büyük sistem isteyen oyunlarda sorun yaşıyorum hep.
Gta 5 artık büyük oyun sayılmayabilir. Az önce sizin için videolara baktım, gta 5 dışındaki çoğu oyunda gpu kullanımı %99 100 oluyor. GTA 5 60 70 arası kullanım sunuyor. Dolaydı yoldan darboğaz yaşatıyor ve kasıyor gibi hissediyorsunuz.
Tek çareniz monitör değişmek veya arkadaşın yukarda attığı gibi sanal 2k uygulamak.

Geri
Yukarı