i5 12400F sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
15000

BossBx

Hectopat
Daha fazla  
Elimde RTX 4070 ekran kartı mevcut. Aldığım kasada mevcuttu. Ama maddi açıdan biraz açılmama sebep oldu ve satmayı düşünüyorum. i5-12400F işlemcim var anakart ASUS Prime H610M-K. RTX 3090 almayı düşünüyorum. Ama teknoloji olarak geri kalması AMD'ye yönelmeye itiyor beni. Öneri ekran kartlarınız ve teknoloji açısından görüşlerinizi merak ediyorum.

Elimde RTX 4070 ekran kartı mevcut. Aldığım kasada mevcuttu. Ama maddi açıdan biraz açılmama sebep oldu ve satmayı düşünüyorum. i5-12400F işlemcim var anakart ASUS Prime H610M-K. RTX 3090 almayı düşünüyorum. Ama teknoloji olarak geri kalması AMD'ye yönelmeye itiyor beni. Öneri ekran kartlarınız ve teknoloji açısından görüşlerinizi merak ediyorum.

15k MSI Suprim X RTX3090 Sapphire Nitro Special Edition RX 6900 XT, RTX4070 de alabilirsin ama ben senin yerinde olsam bu üçünü bir araştırırım derim.

Ama işlemci bu ekran kartlarına yetersiz gelebilir elinde güzel bir ekran kartı var sa işlemciyi biraz geliştirmeni tercih ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı