I5 12400F sisteme kasa önerisi

Bütçe
1400

serhat atilla

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayar bileşenlerimin neredeyse tüm parçalarını tamamladım.

Şu ana kadar aldığım parçalar; i5 12400F işlemci, Thermaltake 850W Toughpower PF1 Power Supply, MSI Pro H610M-B anakart, 1 TB SSD donanımlarım hazır. Eksik olan kasa ve ekran kartı donanımlarım için halen arayıştayım. En çok kararsız kaldığım bileşen işin aslı kasa oldu.

Şu kasalar arasında kararsız kaldım. Corsair 275r airflow, Game Booster GB-PRO20bb, Dark maxima V20, darkFlash aquarius-mesh, Aerocool Airhawk Duo, Dark maxima V12, MSI MAG Forge 100M.
Bu ürünlerden 275r ikinci el diğer bileşenler sıfır. Tüm ürünlerin fiyat aralığı 999-1400 lira aralığında. PSU ihtiyacım yok. Sizce bu kasalar arasında hangisini tercih etmeliyim, içlerinde hangisi daha fiyat performans ürünüdür?
Almayı düşündüğün ekran kartı 3070 veya 3080 kartlarından biri olacak. Son olarak kasa içi hava sürkülasyonu ve kasa iç hacminin geniş olması benim için en önemli nokta.

önü full mesh, fiyatı da iyi. Bence bunu alın. Tabii ben teknobiyotik linki yolladım ama akakçeye bakın belki daha ucuza satan yerler vardır.

Geri
Yukarı