i5 12400F sisteme PSU önerisi

Hocam bence direkt bütçe belirtip sistem toplama konusu açın. Topladığınız sistemdeki parçalar uyumsuz ve fiyatına göre çok da iyi değil.

Soğutucu olarak bunu öneririm ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu (Random Spectrum Lighting) Fiyat
Hocam aslında bana bu sistem yeterli neler uyumsuz söyleyebilir misiniz?

Ailem bu siteye güvenmiyor haliyle alamıyorum. Fiyatları gerçekçi gelmiyormuş.

Seçtiğiniz parçaların çoğu saçma olmuş. Sıvı soğutma İzoly marka mesela en basit örnek bu attığım sistem çok daha kaliteli parçalar içeriyor ve 3070ti ekran kartı var.

Ailem bu siteye güvenmiyor haliyle alamıyorum. Fiyatları gerçekçi gelmiyormuş.
Dostum aileni ikna et yoksa paranla rezil olacaksın gibi :D

Seçtiğiniz parçaların çoğu saçma olmuş. Sıvı soğutma İzoly marka mesela en basit örnek bu attığım sistem çok daha kaliteli parçalar içeriyor ve 3070ti ekran kartı var.
Ailem güvenmiyor demiştim. O yüzden toplama yapıyorum zaten ben baktım o sisteme önceden.

Dostum aileni ikna et yoksa paranla rezil olacaksın gibi :D
Edemiyorum :D İnanmamakta inat ediyorlar. Bunu almaktan da vazgeçmelerinden korkuyorum.

Hazır sistem al kendin toplarsan pahalıya denk geliyor ve seçtiğin parçalar iyi değil fiyatlarına göre.
Hocam sadece Trendyol n11 gibi sitelere güveniyorlar ordada Dragos marka buldum bir tane ondada Turbox marka parçalar falan kullanılmış.

Hocam sadece Trendyol n11 gibi sitelere güveniyorlar ordada Dragos marka buldum bir tane ondada Turbox marka parçalar falan kullanılmış.
Dostum 20 Temmuz da şoka R5 5500 + RTX 3060 sistem geliyor 14799TL'ye onu al bari paran boşa gitmesin. Direk gidip alırsın mağazadan. Bu da olabilir INTEL I5 11400F-MSI RTX3060 VENTUS OC-H510M PRO-MSI M390 500G SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Geri
Yukarı