i5 12400F takmak zor mu?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam i3 13100F 4060 sistemim vardı işlemcimi satıyorum 2100 TL'ye yarın i5 12400F alacağım kendim hiç işlemci takmadım korkarım da biraz takması zor mu yardımcı olur musunuz bilgi verebilme şansınız var mı tereddüt edecek bir şey var mı? Ve aldığım işlemci 12400F termal macunlu mu geliyor sürmem gerek mi?
Yeni işlemci taktıktan sonra yapmam gereken bir şeyler var mı bir de bunu söylerseniz sevinirim.

İçinde ek olarak termal macun gelmiyor hocam işlemci takmak basit fakat takarken herhangi bir pini yamultursanız çöpe atabilirsiniz. Kendinize güvenmiyorsanız bir bilgisayarcıya taktırabilirsiniz.

Yani siz macunu alabilirsiniz gider dandik bir şeyler sürer. Sorarsınız macunu da getireceğim yapamıyorum ben yardımcı olur musunuz diye belki insafa gelip 50 TL'ye falan da yapabilir.
takım ücretine 200 lira alıyorlar hep

Yani siz macunu alabilirsiniz gider dandik bir şeyler sürer. Sorarsınız macunu da getireceğim yapamıyorum ben yardımcı olur musunuz diye belki insafa gelip 50 TL'ye falan da yapabilir.
hocam ytden bir kaç videoya baktım yaparım ya basit gibi duruyor çok hafif zaten işlemciyi bırakacağım anakartın üstün de ki yuvaya oturur çekerim pimi macun sürerim hafif o kadar diye düşünüyorum hata yapmam

Arkadaşlar selam i3 13100F 4060 sistemim vardı işlemcimi satıyorum 2100 TL'ye yarın i5 12400F alacağım kendim hiç işlemci takmadım korkarım da biraz takması zor mu yardımcı olur musunuz bilgi verebilme şansınız var mı tereddüt edecek bir şey var mı? Ve aldığım işlemci 12400F termal macunlu mu geliyor sürmem gerek mi?
Yeni işlemci taktıktan sonra yapmam gereken bir şeyler var mı bir de bunu söylerseniz sevinirim.

Hayır Dostum İşlemci Takmak Zor bir şey değil

Takım ücretine 200 lira alıyorlar hep

Hocam YT'den birkaç videoya baktım yaparım ya basit gibi duruyor çok hafif zaten işlemciyi bırakacağım anakartın üstün de ki yuvaya oturur çekerim pimi macun sürerim hafif o kadar diye düşünüyorum hata yapmam

Yok hocam basit zaten olası bir kazadan bahsettim. O yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı