i5 12400F ve RTX 3060 Ti sistem nasıldır?

to2

Picopat
Daha fazla  
Dayım dün bana hediye sistem aldığını söyledi, bu sistem nasıldır? Yeni nesil oyunlarda nasıl bir performans gösterir? Beni kaç yıl götürür ve değişmem gereken bir parçası var mıdır?

• i5 12400F.
  • ASUS RTX 3060 Ti.
  • Prime H610M-K-Crucial
  • 16 GB RAM.

Dayım dün bana hediye sistem aldığını söyledi, bu sistem nasıldır? Yeni nesil oyunlarda nasıl bir performans gösterir? Beni kaç yıl götürür ve değişmem gereken bir parçası var mıdır?

• i5 12400F.
  • ASUS RTX 3060 Ti.
  • Prime H610M-K-Crucial
  • 16 GB RAM.

Güzel sistem belki ileride RAM'i arttırırsınız.

Son düzenleme:

• i5 12400F.
  • ASUS RTX 3060 Ti.
  • Prime H610M-K-Crucial
  • 16 GB RAM.

Güzel ve temiz kullanımda en az 3 veya 4 yılı vardır.

Hocam sistem aslında daha elime geçmedi, sistem bilgim pek olmadığından bir sorayım dedim, geldiğinde daha detaylı yazarım.

Aklımda bulunduracağım.

Güzel haber hocam teşekkür ederim.

Bende aynısının 3060 12 GB+Ryzen 5 5600 olanını sipariş ettim tabii işler biraz karıştı ama inşallah benimki de yakın zamanda gelcek.

Bende aynısının 3060 12 GB+Ryzen 5 5600 olanını sipariş ettim tabii işler biraz karıştı ama inşallah benimki de yakın zamanda gelecek.

Size de hayırlı olsum hocam, sorun olmazsa ne kadara aldınız acaba?

Sistemin tüm parçaları nasıl? Fena durmuyor.

Hocam kusura bakmayın bir sorum olacaktı, sistem elime ulaştı ve anakartın Wi-Fi desteği olmadığını öğrendim bunun için önerebileceğiniz adaptör var mıdır? 200 TL civarında olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı