i5 12400F ve RX 6700 XT sistemle yayın yapılır mı?

Merhaba arkadaşlar, sistem şu şekilde.
CPU: i5 12400F.
GPU: ASUS RX 6700XT Dual.
RAM: XPG Spectrix 8x2 3200MHz.
Anakart: ASUS Prime B660 Plus D4.
Soğutucu: ASUS TUF 240 ARGB sıvı soğutucu.
PSU: ASUS TUF 80+ 750W.
İnternetim TurkNet 100mbps/8-9mbps
Bu sistemle Online oyun yayın ve kayıt yapabilir miyim kasmadan Apex LoL CS vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılmaz. Aşırı fazla pixelleşme oluyor 6k bitrate fark etmeksizin 480,720,1080p hangisinde verirsen ver sürekli pixelleşme olacak illa deneyimlemişsindir, fakat 12 k bitrate falan verebilirsen pixelleşme düzelecektir diye düşünüyorum . :D

Evet böyle bir sorun var bunun sebebi nedir?
AMD hala ilkel bir encoder kullanıyor Nvdia Maxwell mimarisinden sonra bu konuda kendini baya geliştirdi en son zaten tencor çekirdeklerini devreye sokarak bu iş yükünü ekran kartında minimum düzeye indirdi , işin ilginç yanı AMD hala yayıncılara ekran kartında kaliteli bir yayın verme deneyimi sunamıyor ki AMD ekran kartları zaten fiziki olarak çok güçlü kartlar yayın bile verseniz sivri sinek kadar güç biniyor karta bakalım ileride nasıl bir yol izleyecek göreceğiz, DLSS'i bir şekilde sindirdim ama içimde her zaman onun burukluğu kalacak . Ha bu arada çok hızlı oyunlarda pikselleşme oluyor ama sıra tabanlı strateji oyunlarında ya da ağır işleyen grafik oyunlarında falan gayet kaliteli görüntü veriyor iş hep hareketli oyunlarda kötüleşiyor .

AMD hala ilkel bir encoder kullanıyor Nvdia Maxwell mimarisinden sonra bu konuda kendini baya geliştirdi en son zaten tencor çekirdeklerini devreye sokarak bu iş yükünü ekran kartında minimum düzeye indirdi , işin ilginç yanı AMD hala yayıncılara ekran kartında kaliteli bir yayın verme deneyimi sunamıyor ki AMD ekran kartları zaten fiziki olarak çok güçlü kartlar yayın bile verseniz sivri sinek kadar güç biniyor karta bakalım ileride nasıl bir yol izleyecek göreceğiz, DLSS'i bir şekilde sindirdim ama içimde her zaman onun burukluğu kalacak . Ha bu arada çok hızlı oyunlarda pikselleşme oluyor ama sıra tabanlı strateji oyunlarında ya da ağır işleyen grafik oyunlarında falan gayet kaliteli görüntü veriyor iş hep hareketli oyunlarda kötüleşiyor .
Yayını x264 ile versem sorun oluyor açıkçası işlemcim i5-13400F

Bahsettiğim sorun donma kasma drop değil net görüntü.

Yeni konular

Geri
Yukarı