i5 12400F ve RX 6750 XT darboğaz yapar mı?

Kroxsi

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben İtopya'ya gidip hazır sistem alacaktım ancak bu sistem 1 2 yıl dayanır dedi. Ben de 5 yıl dayanacak verin falan dedim. Bir sistem verdi, biz de güvenerek aldık. Ancak sistemin darboğaz yapıp yapmadığına bakınca %17 gibi bir darboğaz çıkıyor. Monitör, klavye, mouse bana ulaştı ancak kasa bayram sonunda gelecek. İşlemci yoğunluklu oyunlar oynamayı düşünüyorum. İnşallah ben bir hata yapıyorumdur ve sistemde darboğaz yoktur. Sistemin ekran kartı ve işlemcisi:
İşlemci: i5 12400F 4.40 GHz 18MB önbellek 6 çekirdek soket 1700 10nm
Ekran kartı: Radeon RX 6750 XT OC ARGB 12 GB GDDR6 192 bit.

Baş edebilir hocam.

Arkadaşlar ben İtopya'ya gidip hazır sistem alacaktım ancak bu sistem 1 2 yıl dayanır dedi. Ben de 5 yıl dayanacak verin falan dedim. Bir sistem verdi, biz de güvenerek aldık. Ancak sistemin darboğaz yapıp yapmadığına bakınca %17 gibi bir darboğaz çıkıyor. Monitör, klavye, mouse bana ulaştı ancak kasa bayram sonunda gelecek. İşlemci yoğunluklu oyunlar oynamayı düşünüyorum. İnşallah ben bir hata yapıyorumdur ve sistemde darboğaz yoktur. Sistemin ekran kartı ve işlemcisi:
İşlemci: i5 12400F 4.40 GHz 18MB önbellek 6 çekirdek soket 1700 10nm
Ekran kartı: Radeon RX 6750 XT OC ARGB 12 GB GDDR6 192 bit.

Darboğaz yasayacaginizi düşünmüyorum, günümüzdeki çoğu hazır sistemler de bu ikili kullanılıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı