i5 12450H GTX 1650 oyunlar için yeterli mi?

İşletim sistemi
Windows 11

ahmetTayip12

Attopat
Daha fazla  
RAM
8 GB DDR4
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG MZVLQ512HBLU-00B00 SSD
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
NLAK 001
İşlemci
12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H
Merhaba, bu sistemle bu oyunları oynayabilir miyim?

2. olarak kaç FPS alırım?

Oynayacağım oyunlar.
CS:GO
Valorant.
GTA 5
RDR2.

RDR2 için kesin bir şey söyleyemeceğim ama RAM'ini 16 GB yaptıktan sonra GTA 5 medium-high arası 60 FPS oynatır. CS-Valorant işlemci bazlı zaten bu işlemci çatır çutur oynatır ikisini de. RDR2 ve GTA 5 büyük ihtimalle RAM'den dolayı ya çöker ya da çok drop yedirtir.

Merhaba, bu sistemle bu oyunları oynayabilir miyim?

2. olarak kaç FPS alırım?

Oynayacağım oyunlar.
CS:GO
Valorant.
GTA 5
RDR2.

Ben sorun yaşayacağını sanmıyorum 16 yapsan daha iyi olur ancak çökme olacağını sanmam. Ancak GTX 1650 RTX 3050'ye göre fazla düşük kalıyor haberiniz olsun.

CS:GO- 150-200 FPS arası diye düşünüyorum
Valorant 150-250
GTA 5 high 60
RDR 2 Çok fikrim yok ancak orta veya düşük de 30 FPS tarzı bir şeyler alırsınız diye düşünüyorum.
(Sadece tahmin)

8GB ram,, 16 yapılır ise, RDR2'yi medium 40-50FPS civarı açar internetteki değerlere göre.
Tabi sizin bilgisayarınızın soğutma sistemini ve fabrika güç planını bilmiyoruz, o yüzden değerler bir miktar farklı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8GB ram,, 16 yapılır ise, RDR2'yi medium 40-50FPS civarı açar internetteki değerlere göre.
Tabi sizin bilgisayarınızın soğutma sistemini ve fabrika güç planını bilmiyoruz, o yüzden değerler bir miktar farklı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bilgisayar hp victus değil sorun olurmu?

Geri
Yukarı