i5 12450H-GTX 1650M laptop RDR 2 açar mı?

Agent06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım RDR 2 açar mı? Açarsa kaç FPS alırım? Bir de FSR 2.0 kullanabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler.
GTX 1650M.
i5-12450H 8 çekirdek.
8 GB RAM (yakında yükseltmeyi düşünüyorum. En azından yıl sonu gibi) DDR4.
500GB SSD.
1920x1080 ekran.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bilgisayarım RDR 2 açar mı? Açarsa kaç FPS alırım? Bir de FSR 2.0 kullanabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler.
GTX 1650M.
i5-12450H 8 çekirdek.
8 GB RAM (yakında yükseltmeyi düşünüyorum. En azından yıl sonu gibi) DDR4.
500GB SSD.
1920x1080 ekran.

Açar ama 8 GB RAM yetersiz yüksek FPS alamazsınız 1080p de düşük-orta ayarda oynarsınız en fazla.

Açar hocam YouTube'dan videolarına göz atabilirsiniz. Aşağıya video bıraktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açar ama 8 GB RAM yetersiz yüksek FPS alamazsınız 1080p de düşük-orta ayarda oynarsınız en fazla.

Zaten amacım ultrada açmka değil ortalam kaç FPS alırım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ama işlemci anı değil ve büyük ihtimal RAM 16 GB videoda
Yine de sağ ol

Pardon 8GB mış görmemişim

Eski testlere bakmak pek doğru olmaz. Çok eski olmayan bir test 1 yıl bile olmamış.
Test 16 GB. 8 GB ile yaklaşık 30-35 alırsınız diye tahmin ediyorum. FSR. Performansı değiştirir onun hakkında pek bir şey söyleyemeyiz.

Eski testlere bakmak pek doğru olmaz. Çok eski olmayan bir test 1 yıl bile olmamış.
Test 16 GB. 8 GB ile yaklaşık 30-35 alırsınız diye tahmin ediyorum. FSR. Performansı değiştirir onun hakkında pek bir şey söyleyemeyiz.

Demin ararken görmüştüm bence FSR ile toplam 40-50 FPS alırım diye düşünüyorum çok teşekkürler

Geri
Yukarı