i5 12450H laptop soğutucu önerisi

dobloegzozu31

Zeptopat
Daha fazla  
Excalibur g870.1245-DFA0X-b kullanıyorum ama oyunlarda fazla ısınıyor ve yanım kokusu geliyor soğutucu önerebilir misiniz ya da bir öneri?

Excalibur g870.1245-DFA0X-b kullanıyorum ama oyunlarda fazla ısınıyor ve yanım kokusu geliyor soğutucu önerebilir misiniz ya da bir öneri?

Hocam UV deneyin macun degisin ama düzgün macun ile genelde laptop sogutuculari pek ise yaramaz modelin tasarimina bakmadim ama altinda cok fazla delik yok ise değmez arkadan cikısliysa 180 200TL'ye fanlar satiliyor 2 hafta iade suresi var alin test edin düsuyorsa kullanin ama fanlara zarar vermeyecegi konusunda bir şey diyemem.

Hocam aynı bilgisayar bende de var öyle bir şey olması imkansız bir baktır servise koku gelmesi normal değil RDR 2 gibi oyunları Ultra grafiklerde oluyorum ortalama ısınıyor herhangi bir koku yok.

Hocam aynı bilgisayar bende de var öyle bir şey olması imkansız bir baktır servise koku gelmesi normal değil RDR 2 gibi oyunları Ultra grafiklerde oluyorum ortalama ısınıyor herhangi bir koku yok.
kokuyu koydugu zeminden kaynakli diye dusunuyorum ben

Hocam ben minecraft shader acarken bile koku geliyo ve ısınıyo alalı 1 yıl olamadı

kokuyu koydugu zeminden kaynakli diye dusunuyorum ben
Normal masada duruyor

Hocam ben Minecraft shader acarken bile koku geliyor ve ısınıyor alalı 1 yıl olamadı.

Normal masada duruyor.

Hocam koku pek normal degildir fanlara bir şey kaçmıs olabilir fanlari temizleyin macun degisin mümkünse düzgün bir markaninki ile olsun ve UV yapın sorununuz cözülecektir.

Hocam haftada bir kere fanlarin üstlerine yapisan tozlari aliyorum icini acamiyorum pek bilgim olmadığı için servise gitmeli miyim?

Hocam YT'den bakın kendiniz degisin ama yakınsa servis gidin yaptirin ne olacak diyecegimde iscilik diye 200TL kazıklarlar gibi.

Geri
Yukarı