i5 12450H RTX 3050 laptopta Valorant güncellemesi sonrası FPS düşüşü

whoim

Picopat
Daha fazla  
Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopum var normalde Valorant'ta 200 FPS civarı alıyordum fakat son güncelleme sonrası FPS düşüşü ve FPS düşmesi oluyor. Güncelleme ile alakalıdır dedim fakat sorduğum hiç kimse düşüş olmadı dedi. OC yaptım ve NVIDIA ayarlarından bir şeyler düşürdüm 5 10 FPS arttı ve drop geçti gibi tekrar performansını tam olarak nasıl arttırım?
Sistem:
i5 12450H.
RTX 3050.
8 GB RAM.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopum var normalde Valorant'ta 200 FPS civarı alıyordum fakat son güncelleme sonrası FPS düşüşü ve FPS düşmesi oluyor. Güncelleme ile alakalıdır dedim fakat sorduğum hiç kimse düşüş olmadı dedi. OC yaptım ve NVIDIA ayarlarından bir şeyler düşürdüm 5 10 FPS arttı ve drop geçti gibi tekrar performansını tam olarak nasıl arttırım?
Sistem:
i5 12450H.
RTX 3050.
8 GB RAM.
Eski grafik sürücüsüne dönün hocam bazen bu tip sorunlar olabiliyor güncelleme ile.

Kimisi oyunu tamamen silip sıfırdan kurarak bu sorunu düzeltiyor. RIOT işlemlerine görevi sonlandır yaptıktan sonra Valorant'ı silip sıfırdan tekrar kurmayı deneyin.

Kimisi oyunu tamamen silip sıfırdan kurarak bu sorunu düzeltiyor. Riot işlemlerine görevi sonlandır yaptıktan sonra Valorant'ı silip sıfırdan tekrar kurmayı deneyin.

Çok uğraştırır hocam.

Eski grafik sürücüsüne dönün hocam bazen bu tip sorunlar olabiliyor güncelleme ile.

Hocam bu sorunun üstüne de güncelledim 2 sürüm de de oldu sürücü ile ilgili değil gibi.

Çok uğraştırır hocam.

Hocam bu sorunun üstüne de güncelledim 2 sürüm de de oldu sürücü ile ilgili değil gibi.
Hocam yani bekleyeceğiniz sadece oyunun indirilme süresi. Bence denenebilecek en sağlıklı çözüm. Şimdi sisteminizin ayarlarıyla fazla uğraşmanız da sorunlar yaratabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı