i5 12450H RTX 4050 Dying Light 2'de FPS düşmesi

YASRAEGE

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 4050, 16 GB RAM'li laptopum var her şeyim güncel, bilgisayarı şarjda kullanıyorum ancak Dying Light 2'de ara sıra drop yiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, 4050, 16 GB RAM'li laptopum var her şeyim güncel, bilgisayarı şarjda kullanıyorum ancak Dying Light 2'de ara sıra drop yiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Hocam sıcaklıktan oluyordu bende aynı problem. Turbo boost kapatıp deneyebilirsiniz. Ya da soğutucu alabilirsiniz. Ise yaramazsa DX11 ile çalıştırın. NVIDIA kartlarda Dying Light 2 problemli nedense.

Oyun korsanmı korsansa drop yiyebilirsin. Ayrıca şarjda oynadığın için kasıyor olabilir. Ge Force Experience uygulamasını indir ekran kartının driverini kontrol et güncelleme gelmiş olabilir. Kasmamasi lazım sistemin iyi.

Hocam sıcaklıktan oluyordu bende aynı problem. Turbo Boost kapatıp deneyebilirsiniz. Ya da soğutucu alabilirsiniz. Ise yaramazsa DX11 ile çalıştırın. NVIDIA kartlarda Dying Light 2 problemli nedense.

Hocam sıcaklık değerlerim normal DX11 ile çakışıyor zaten bugün DX12 ile deneyeceğim Witcher 3 oyununu da oynuyorum DX12 ile çalışıyor onda bir sıkıntı yok.

Oyun korsanmı korsansa drop yiyebilirsin. Ayrıca şarjda oynadığın için kasıyor olabilir. GeForce Experience uygulamasını indir ekran kartının driverini kontrol et güncelleme gelmiş olabilir. Kasmamasi lazım sistemin iyi.

Korsan değil şarjda derken prize takılı Experience yüklü driverlerim güncel.

Geri
Yukarı