i5 12500H için eGPU önerisi

miracakin

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. Öncelikle 4 GB VRAM'li ekran kartımla istediğim grafiklerde bazı oyunları oynayamayacağım için ekran kartı bakıyorum. i5 12500H işlemcisinin besleyebileceği maksimum ekran kartı nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tip C portu için 3.2 gen 2 demişler. Thunderbolt yok diyor site. eGPU yapamazsınız.

E-GPU sadece Thunderbolt'tan değil. M.2 SSD ve Wi-Fi kartı yuvasından da oluyor ancak en verimlisi Thunderbolt. Şahsen e- GPU işi i5 12. nesil H işlemci için bayağı uygun çoğu ekran kartını besler. Ben i5 8. nesil U işlemciyle RX 5700 XT kullanıyorum. Performansı düşüyor olsa da 1080p Ultra ayarlarda 45-60 FPS'le oyunlar oynayabiliyorum. Henüz çok fazla oyun denemesemde harika bir şey. 😁 laptopta MX 130 var. Low ayarlardan ultraya geçince çağ atladım resmen.

E-GPU sadece Thunderbolt'tan değil. M.2 SSD ve Wi-Fi kartı yuvasından da oluyor ancak en verimlisi Thunderbolt. Şahsen e- GPU işi i5 12. nesil H işlemci için bayağı uygun çoğu ekran kartını besler. Ben i5 8. nesil U işlemciyle RX 5700 XT kullanıyorum. Performansı düşüyor olsa da 1080p Ultra ayarlarda 45-60 FPS'le oyunlar oynayabiliyorum. Henüz çok fazla oyun denemesemde harika bir şey. 😁 laptopta MX 130 var. Low ayarlardan ultraya geçince çağ atladım resmen.

Olduğunu biliyorum. Fakat ona pek eGPU denmez. Redneck enginering oluyor.

X4/2 portundan takacagi, 12500H ile beslenecek iyi bir kart da verimli olmaz. X16/8 bir kart olacak neticede.

Olduğunu biliyorum. Fakat ona pek eGPU denmez. Redneck enginering oluyor.

X4/2 portundan takacagi, 12500H ile beslenecek iyi bir kart da verimli olmaz. X16/8 bir kart olacak neticede.

Baktım araştırdım sitesinde denmiş ama teknik özellikler kısmında öne çıkarılmamış
Videolarda falan da bahsediliyor Thunderbolt 4 var şimdi ekran kartı önebilirsiniz

Geri
Yukarı