i5 12500H ve RTX3050 Ti Elden Ring'de kasıyor

Siz yazmadan deneyip düzeltmiştim. Bandai Namco'ya ticket attım bu konuyla alakalı. 659 TL verdim indirimde şimdi bu halde ve bildiğin eksik mal aldım. Düzeltirler umarım.

Sorunu tamamen çözdüm hocam ama artık bir anlamı kalmadı oyunun Hype'ı düştü. Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunu tamamen çözdüm hocam ama artık bir anlamı kalmadı oyunun Hype'ı düştü. Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çözülmedi hocam. Oyunu offline modda oynarsam ve şu videodakileri uygularsam anca çözülüyor ama para verdiğim oyunu neden serverlarına bağlanarak oynayamayayım?

1708077205178.png

Çözülmedi hocam. Oyunu offline modda oynarsam ve şu videodakileri uygularsam anca çözülüyor ama para verdiğim oyunu neden serverlarına bağlanarak oynayamayayım?

Eki Görüntüle 2117633

En son çözüm olarak bilgisayarı değiştirdim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı