i5 12600KF ve RTX4060 sistem alınır mı?

Bütçe
30 000 ile 35 000
Sence ince hesaptaki sistem sorunsuz çalışır mı senin attığınada baktım ama.

Sistemdeki sorun parası zaten. O paraya 4060 asla alınmaz. AMD güvenmiyorsanız 4070 + R5 7500f yapın o işlemciyi almayın.

AMD 7000 serisinde sorunlar çok azaldı Intel konusunda ise Intel soketlerin önü kapalı AMD AM5 sokete çok büyük yatırım yaptı ve yapmaya devam edecek ayrıca AMD işlemcileri çok daha güçlü oyun olarak. Render olarak Intel daha başarılı.

Bana peki proart RTX 4060 AMD Ryzen bir sistem önerir misin? sistemlerden anladığın kesin

Sistemdeki sorun parası zaten. O paraya 4060 asla alınmaz. AMD güvenmiyorsanız 4070 + R5 7500F yapın o işlemciyi almayın.

Bu da güzelmiş teşekkürler.

Neden 4060 istiyorsun ki. Çok daha iyi ekran kartları alabilirsin.

Aslında 4060 değil derdim proart filanda.

Dostum proartın diğer 4060'lardan performans farkı yok.

Anladım bu siteyi pek bilmiyorum güvenilir değil mi veya buna benzeyen sistem var mıdır başka site veya vatan da.

Anladım bu siteyi pek bilmiyorum güvenilir değil mi veya buna benzeyen sistem var mıdır başka site veya vatan da.
güvenilirmi bu site veya başka vatan gibi tanınan sidede varmıdır

@OzanBayram Anladım bu siteyi pek bilmiyorum güvenilir midir değil mi veya böyle sistem var mıdır başka site veya vatan da.

Son düzenleme:

Güvenilir mi bu site veya başka vatan gibi tanınan sidede var mıdır?

@OzanBayram anladım bu siteyi pek bilmiyorum güvenilir midir değil mi veya böyle sistem var mıdır başka site veya vatan da.

Dostum 3 kere yazmana gerek yoktu zaten gördüğüm zaman cevap verirdim. Site güvenilir forumda en çok önerilen sitelerden birisi. Araştırabilirsin oldukça bilinen bir site.

4070 olan çok çok daha iyi hem parça kalitesi hem performans olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı