i5-13400F için stok fan mı, Snowman M200 mü?

IrResistibLe35

Decapat
Daha fazla  
Intel Laminar RM1 80mm fan stock kasa fanı bu. Bunun yerine Snowman M200 mü alayım yoksa daha iyi 500 700 liraya fan var mı? İslemcim i5 13400F.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stok fandan daha iyi olur diye dusunuyorum ama ne kadar fark olur bilemem. Snowman M200 Q9500 ile eskiden kullaniyordum 95W idi ama sogutuyordu gayet. Bir de Snowman M200'un soket destegi var mi sizin islemcinize?

Bari bunu al kanka o işlemciye bunları mı layık gördün.
hayırda heryerde bu fan dolasıyor diye demistim

Stok fandan daha iyi olur diye dusunuyorum ama ne kadar fark olur bilemem. Snowman M200 Q9500 ile eskiden kullaniyordum 95W idi ama sogutuyordu gayet. Bir de Snowman M200'un soket destegi var mi sizin islemcinize?
bilmiyorum soket desteği varmı

Bari bunu al kanka o işlemciye bunları mı layık gördün.
bu önerdiğiniz fan iyimi peki benim işlemci 75 te falan calişiyor

kaç derece farkeder peki 80 75 derece alıyor benim islemci oyunlarda kaça düser ve siz kaç derecede kullanıyorsunuz işlemciyi
Sen kaçta kullanırsın bilemem ama ben Ryzen 5 3600 kullanıyorum overclock ile 4.35 v ile oyunlarda en fazla 65-70 dereceleri görüyorum tabii overclock olduğu için senin işlemci daha serin çalışır.

Sen kaçta kullanırsın bilemem ama ben Ryzen 5 3600 kullanıyorum overclock ile 4.35 v ile oyunlarda en fazla 65-70 dereceleri görüyorum tabii overclock olduğu için senin işlemci daha serin çalışır.
overclokluysa daha sıcak calısır basit bi kafa hesabıyla beninki alır 55 60 derece tesekürler yardımınız için

Geri
Yukarı