i5 13400F RTX 4060 Ti sistem nasıldır?

ethereaal

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, ben daha öncesinde hiç PC toplamadım. Az da olsa bir bilgim var ancak çok yok yani. Her neyse lafı dolandırmayacağım, vatan bilgisayarda böyle bir hazır sistem buldum:
Sizce iyi mi yoksa daha çok araştırma mı yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben daha öncesinde hiç PC toplamadım. Az da olsa bir bilgim var ancak çok yok yani. Her neyse lafı dolandırmayacağım, vatan bilgisayarda böyle bir hazır sistem buldum:

Üzerine biraz daha koyup gpu belleği 16gb olan bu sisteme yönelmeni tavsiye ederim ileriye dönük olur ve satmak zorunda kaldığında daha kolay satarsın .

Alınmaz eski nesil ram ve fiyatı pahalı. Bütçen nedir?

Eğer olurda bütçe 35 olursa

Eğer olurda bütçe 35 olursa
güzel sistem yapabilirsen al geç bunu

Eğer üstüne ekleyebiliyorsanız ileriye dönük güncelleme yapabileceğiniz AM5 soket öneririm. Araştırdığım ve bildiğim kadarıyla BLADE-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB WHITE / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar önerebilirim.
O fiyata bu daha iyi olur.

Üstelik 1k daha ucuza.

Bu siteden bir şey almayın. Önermiyorum. Risk almak isterseniz İtopya'yı deneyin. Vatan da direkt garanti yer zaten.
Fiyat olarak uçuk ve kötü sistem almak isterseniz neden olmasın. :) Gaming.gen.tr gayet güvenilir bir site. Şimdiye kadar forum üzerinden bile bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı