i5 13400F + RX6600'lü sisteme Windows 10 olur mu?

Windows 11 de kalmanızı öneriyorum. Ben beta sürümünden ber kullanıyorum hiçbir hatayla karşılaşmadım. Bu millet de Windows 11'de çok hata ve bug var diyor anlamış değilim. Hatta çoğu zaman Desteklenmeyen R3 2200G işlemcisi ile kullanmıştım.

Windows 11 de kalmanızı öneriyorum. Ben beta sürümünden ber kullanıyorum hiçbir hatayla karşılaşmadım. Bu millet de Windows 11'de çok hata ve bug var diyor anlamış değilim. Hatta çoğu zaman desteklenmeyen R3 2200G işlemcisi ile kullanmıştım.

Ben de buglarla karşılaşıyorum. Bazen sağ tık yapıyorum 2 sn donuyor. Sekme alta alırken ekran bembeyaz oluyor flash yemiş gibi oluyorum. Oyun oynarken takılıyor bir akıcılık yok gibi hissediyorum. Windows 10 deneyim olmadı 11'e geri dönerim.

Ben de buglarla karşılaşıyorum. Bazen sağ tık yapıyorum 2 sn donuyor. Sekme alta alırken ekran bembeyaz oluyor flash yemiş gibi oluyorum. Oyun oynarken takılıyor bir akıcılık yok gibi hissediyorum. Windows 10 deneyim olmadı 11'e geri dönerim.

SSD modeli nedir? Bende patirot P210 SSD kullanıyordum ve yeni 970 EVO Plus'a geçtim çok bariz bir hız farkı hissediliyor. Windows 11'e yükseltme ile geçtiyseniz veya setup kurulum yaptıysanız, USB ile temiz format atmayı deneyin.

Hocam Windows 11 daha çok genç bir işletim sistemi, performansı falan bir kenara bırakın hala Windows 10 üzerinde geliştirilen uygulamalar bazı sistemlerde dediğiniz gibi tam çalışamayabiliyor. Ve en önemli kısım teknik destek. Şuan Windows 10 ile teknik bir probleminiz olursa internet üzerinden rahatça yerli yabancı bir çözümünü bulabilirsiniz lakin aynı olay Windows 11 için çokta geçerli değil ne yazık ki. Aradaki fark çok büyük olmadığından isterseniz Windows 11 in biraz daha stabil olmasını bekleyebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı