i5-13400F sistem nasıl?

SsquaIı

Femtopat
Daha fazla  
FHD için bir sistem topladım, PSU'dan emin değilim monitör olarak da Lenovo G24-20 aldım F/P olarak memnun eder mi acaba? Yorumlarınız nedir?

IMG_20230512_002354.jpg

(NVIDIA almamın sebebi çizim programları için )

Son düzenleyen: Moderatör:
6 GB VRAM az gelebilir, 1080p için bence RTX 3060 yeterli olacaktır hem 12 GB VRAM'i var. 3060 seçip işlemciyi veya diğer parçalardan birini yükseltmek mantıklı olur mu olmaz mı onu düşünmek lazım.

İyi gibi fiyatı. G24-20'yi indirimde almışsınızdır umarım. İndirim dışı o kadar para verilmez. Kronik cw sorunu bulunmakta çünkü.

İyi gibi fiyatı. G24-20'yi indirimde almışsınızdır umarım. İndirim dışı o kadar para verilmez. Kronik cw sorunu bulunmakta çünkü.
Cw sorunu olduğunu okumuştum ben de ama kullananlar memnundu fazlasıyla indirimde almadım açıkçası 3.8k şuan ki güncel fiyatından aldım , arkadaşım bunu önermişti alırken 4.1k gibi fiyatı vardı 5 olmuş ama
GAMEON 27" GOP27FHD240VA 1Ms 240HZ

6 GB VRAM az gelebilir, 1080p için bence RTX 3060 yeterli olacaktır hem 12 GB VRAM'i var. 3060 seçip işlemciyi veya diğer parçalardan birini yükseltmek mantıklı olur mu olmaz mı onu düşünmek lazım.
Performans açısından biraz fark var diye 8gb 3060ti tercih ettim bide hazır sistem de uygun sayılacak bir fiyata geldiği için

Va panel olduğu için almak istemedim cw çok etkilemez beni , işte ve basit çizimlerde kullandığım laptop var zaten multimedya olarak da onu kullanıyorum bu topladığım daha çok oyun ve büyük çizimler için

Geri
Yukarı