i5 13500H 3050 RDR2 ayarları nasıl olmalı?

Selam, birkaç gündür RDR 2 oynuyorum. Aralarda oyunda bazı noktalarda FPS'im 50 küsure düşüyor. Bu beni rahatsız etmedi değil açıkçası. Kendim için uygun ayarlar yapmaya çalışıyorum ama beceremedim. Öneri video veyahut vereceğiniz ayar varsa memnun olurum.

Ekran kartı: RTX 3050.
İşlemci: i5 13500H.
RAM: 16 GB.

Konudan bağımsız olacak ama CS:GO en Low ayarlarda 4.3 kaç FPS alıyorsunuz. CS:GO oynamıyorsanız valorantıda söyleyebilirsiniz.

Konudan bağımsız olacak ama CS:GO en Low ayarlarda 4.3 kaç FPS alıyorsunuz. CS:GO oynamıyorsanız valorantıda söyleyebilirsiniz.

CS:GO 4:3 oynayamıyorum laptop olduğundan dolayı. İşte oynanıyor da uğraştırıcı geldiğinden oynayamıyorum. 16:9'da en düşükte de en yüksekte de 190-210 arası alıyorum.

CS:GO 4:3 oynayamıyorum laptop olduğundan dolayı. İşte oynanıyor da uğraştırıcı geldiğinden oynayamıyorum. 16:9'da en düşükte de en yüksekte de 190-210 arası alıyorum.
Nasil yani 300leri göremiyormusunuz hocam?

İsterseniz laptopta 4.3 yapılıyor. Fakat low ayarlarda ve yüksek ayarlarda aynı fpsi almanız normal değil zaten mantığa yatmıyor. Low ayarlarda rahatça 250 300 fps almanız gerek

Nasil yani 300leri göremiyor musunuz hocam?

İsterseniz laptopta 4.3 yapılıyor. Fakat Low ayarlarda ve yüksek ayarlarda aynı FPS'i almanız normal değil zaten mantığa yatmıyor. Low ayarlarda rahatça 250 300 FPS almanız gerek.

Hocam 300leri göremiyorum, dediğim gibi olduğundan dolayı. Valorant ve CS:GO'da oluyor yüksek ve düşük ayarlarda aynı FPS'i alma olayı.

Hocam 300leri göremiyorum, dediğim gibi olduğundan dolayı. Valorant ve CS:GO'da oluyor yüksek ve düşük ayarlarda aynı FPS'i alma olayı.
Sorunlu sizin bilgisayar o zaman hocam. Youtube üzerinden de bakarsanız düsuk grafikle yüksek arasi rahat bir 120fps fark oluyor. i5 13500h gibi bir işlemciden bahsediyor 190 fps ne? i5 11400hli laptoplar zaten 200 veriyor low ayarlarda. Belkide rdr2de de fps düşüşü yaşamanızın sebebi bununla alakalıdır bir baktırın bilgisayarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı