i5-13500H RTX 4060 laptop alınır mı?

jacksonjack

Attopat
Daha fazla  
Bu özellikteki laptopu oyun oynamak ve eğlence (dizi-film, müzik vs.) için alacağım. İşlemci darboğaz yapar mı? Oyunlarda problem olur mu?

Red Dead Redemption 2
Forza Horizon 5
Call of Duty: Modern Warfare II
gibi oyunlarda 13. Nesil i5 13500H + RTX 4060 ekran kartı performansı nasıl olur?

Alınmaz, işlemci throttle yapar ve limit kaldırsan bile sıcaklıktan dolayı throttle yapar. UV kilitli olduğu için çok sorun çıkartır.

Laptoplar darboğaz yapmayacak bir şekilde tasarlanır ancak donanim yani sıra marka model önemlidir performans için laptop linkini atın.

Hocam bu fiyatlara öyle throotle yemeyecek bir laptop bulamazsınız.
Alınmaz, işlemci throttle yapar ve limit kaldırsan bile sıcaklıktan dolayı throttle yapar. UV kilitli olduğu için çok sorun çıkartır.

throotle yemek ne demek oluyor ?

Laptoplar darboğaz yapmayacak bir şekilde tasarlanır ancak donanim yani sıra marka model önemlidir performans için laptop linkini atın.

AMD işlemcili Victus'lar throttle sorunu yaşamıyor ama siz bilirsiniz.

AMD işlemcili olan versiyonunu al.
Intel işlemcili birçok test videosu izledim, FPS bakımından da gayet iyi bir işlemci. AMD ile ne farkı var?

HP Victus 16 4000 serisi laptoplarda soğutma sistemi iyi diye biliyorum. Bence de darboğaz yapmaz. Ayrıca birçok test mevcut.

Son düzenleme:
Intel işlemcili birçok test videosu izledim, FPS bakımından da gayet iyi bir işlemci. AMD ile ne farkı var?

HP Victus 16 4000 serisi laptoplarda soğutma sistemi iyi diye biliyorum. Bence de darboğaz yapmaz. Ayrıca birçok test mevcut.

Intel işlemciyi düzgün soğutamıyor Victus, throttle yapıyor, azımsanacak bir miktar da değil. AMD almanız bu yönde daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı