i5-13500H vs Ryzen 7 7840HS laptop

• Konuyu başlatan ScarY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 261
Bütçe
37000
İnceden bir tiz sesi var hocam ama önemli bir şey değil herhangi bir performansa etkisi yok. Çok dikkatli dinlemek gerekiyor duymak için.
Bazı kişiler çok fazla takıyor bu durumu. Zaten fan sesi ve kulaklık takılacak oyun sesi bunu engelleyecek, çok daha önemli öncelikler var ama direkt bu argümanla çıkıyorlar.
Bilgilendirme için teşekkürler!

Bazı kişiler çok fazla takıyor bu durumu. Zaten fan sesi ve kulaklık takılacak oyun sesi bunu engelleyecek, çok daha önemli öncelikler var ama direkt bu argümanla çıkıyorlar.
Bilgilendirme için teşekkürler!
Bazıları abartıyor hocam. Kulağını dibine kadar getirirsen tabi ki duyulur ama normal kullanımda ortamın çok sessiz olması lazım ki duyabilesin.

Asus tuf a15, Nitro 16, lenovo loq bunlara bakabilirsin. Aralarında en iyi soğutma nitro modelinde ama diğerleride güzeldir üzmez. Ben aktif olarak asus kullanıyorum sorun olursa sorabilirsin.
Asus tuf a15 almak istiyorum ama nitro 5 de ilgimi cekiyor ne yapmalıyım (4050)

ASUS TUF A15, Nitro 16, Lenovo LOQ bunlara bakabilirsin. Aralarında en iyi soğutma Nitro modelinde ama diğerleride güzeldir üzmez. Ben aktif olarak ASUS kullanıyorum sorun olursa sorabilirsin.

ASUS TUF A15 mi alınır Nitro 5 mi (4050)
Oyun icin alacagım.

ASUS TUF A15 almak istiyorum ama Nitro 5 de ilgimi cekiyor ne yapmalıyım (4050)

ASUS TUF A15 mi alınır Nitro 5 mi (4050)
Oyun icin alacagım.

Nitro 5 modelleri eski kasa onları tavsiye etmem. ASUS TUF A15 daha doğru bir tercih olur. Yenilerde HP’lerin 13.nesil laptopları da çıktı onlarda güzel gözüküyordu bir göz at bütçene uyuyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı