i5 2. nesil ve GT 730 sistem vs Pentium G2030 ve R7 240 sistem

O zaman yapacağınız şu olsun R7 240 ekran kartını ilk sisteme takın ve 8 GB olanı da ilk PC'ye takın.(kaç MHz bu arada RAM)

Kanka 1. PC de 8 RAM olmuyor anakarttın 1 RAM slotunda sıkıntı var.

mhz sini hatırlamıyorum ama galiba 2400

Şimdi ikinci bilgisayar o işlemciye darboğaz yapar büyük ihtimalle. (ama fazla darboğaz da yapmayacaktır.

MHz'sini hatırlamıyorum ama galiba 2400.

Peki neden bir bilgisayarı satmıyorsunuz? Satıp daha iyi parça alıp belki daha iyi bir bilgisayar dizilebilir.

Şimdi ikinci bilgisayar o işlemciye darboğaz yapar büyük ihtimalle.

2. PC de daha fazla FPS mi alırım? Eğer alırsam 2. PC de oynarım

Şimdi ikinci bilgisayar o işlemciye darboğaz yapar büyük ihtimalle. (ama fazla darboğaz da yapmayacaktır.

Peki neden bir bilgisayarı satmıyorsunuz? Satıp daha iyi parça alıp belki daha iyi bir bilgisayar dizilebilir.
birini ailem kullanıyor o yüzden

2. PC de daha fazla FPS mi alırım? Eğer alırsam 2. PC de oynarım.

Birini ailem kullanıyor o yüzden.

Tamamdır. İkinci PC de daha fazla FPS alacaksınız büyük ihtimalle birinci sistemin ekran kartı kötü ikinci sistemin de işlemcisi. İşlemci ağırlıklı oyunlar oynayacaksanız sıkıntı azacık olabilir ama 8 GB ile şu an oyun oynayamazken 4 GB hiç oynanmaz bu yüzden en mantıklısı ikinci sistem.

Tamamdır. İkinci PC de daha fazla FPS alacaksınız büyük ihtimalle birinci sistemin ekran kartı kötü ikinci sistemin de işlemcisi. İşlemci ağırlıklı oyunlar oynayacaksanız sıkıntı azacık olabilir ama 8 GB ile şu an oyun oynayamazken 4 GB hiç oynanmaz bu yüzden en mantıklısı ikinci sistem.
bir şey diycem birisi daha i5 e olur mu diye sormuş bakar mısınız

anakartlar aynı h61m ds2 benimki 4.0 ama adamınki 2.2 sıkıntı olur mu

Bir şey diyeceğim birisi daha i5'e olur mu diye sormuş bakar mısınız?

Ama aynı sistem olmadığını görebilirsiniz.

Bir şey diyeceğim birisi daha i5'e olur mu diye sormuş bakar mısınız?

Anakartlar aynı H61m DS2 benimki 4.0 ama adamınki 2.2 sıkıntı olur mu?

Destekler rahat olun.

Hee onu nuttum pardon nweyse be ndaha çok rahatsız et miyim teşekkür ederim 2. PC'yi kullanmak istiyorum.

Yardım ettiin için teşekkür ederim.

Problem değil.

Geri
Yukarı