i5 2310 Sisteme GT 1030 Ekleme

Son düzenleme:
Eğer OC/hış aşırtma ile uğraşmayacaksanız tek fanlı alın (Yine yapabilirsiniz fakat çift fanlı daha az ısınır). AliExpress'ten gelen ürünler biraz geç geliyor. 21 gün gibi bir sürede geleceğini düşünüyorum. Siz ya da hiçbirisiyle uğraşmayıp 1030 da alabilirsiniz.
570 TL gibi bi fiyata 1030 almaktansa 300 TL civarında 2.el gtx 750 ti almak daha mantıklı gibi geldi bana çift fanlı modeli uyar gibi duruyor kasam o kadar da küçük değil aslında
Eğer OC/hış aşırtma ile uğraşmayacaksanız tek fanlı alın (Yine yapabilirsiniz fakat çift fanlı daha az ısınır). AliExpress'ten gelen ürünler biraz geç geliyor. 21 gün gibi bir sürede geleceğini düşünüyorum. Siz ya da hiçbirisiyle uğraşmayıp 1030 da alabilirsiniz.
Bir de bir şey soracağım gtx 750 ti kaç watt psu istiyor benimki yetecek mi?

Son düzenleme:
570 TL gibi bi fiyata 1030 almaktansa 300 TL civarında 2.el gtx 750 ti almak daha mantıklı gibi geldi bana çift fanlı modeli uyar gibi duruyor kasam o kadar da küçük değil aslında

Bir de bir şey soracağım gtx 750 ti kaç watt psu istiyor benimki yetecek mi?
Evet, PSU yeterli olacak. Kargoyu da beklerim diyorsanız 300 TL'ye AliExpress'ten alabilirsiniz. Bulunduğunuz il/ilçeye yakın bir yerde 300 TL'ye sahibinden.com'da GTX 750 Ti ilanı varsa öyle daha güvenli olur.

Evet, PSU yeterli olacak. Kargoyu da beklerim diyorsanız 300 TL'ye AliExpress'ten alabilirsiniz. Bulunduğunuz il/ilçeye yakın bir yerde 300 TL'ye sahibinden.com'da GTX 750 Ti ilanı varsa öyle daha güvenli olur.
Yakın yok genellikle istanbulda var onlarda 500 TL civarı
Yakın yok genellikle istanbulda var onlarda 500 TL civarı
Bir de bir şey soracağım sitede ddr5 diyor bu ekran kartı gddr5 değil mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı