i5 2310 ve RX 550 Forza Horizon 4 kaldırır mı?

Screenshot_1.png

buradan bak.

Bu tarz siteler genelde çok doğru sonuç vermez. Steam'den vesaire alıyor bazı gereksinimleri ama yine de pek kullanışlı değil.
Oynar mıyım düzgün?
Bazı şeylerden feragat ederek evet. Mesela oyun güzel gözüksün derseniz FPS'den ve input lag'dan feragat etmek zorundasınız. Diğer türlü de oyun kötü gözükecektir.
Kısaca oyunu kaldırır ama diğer bileşenler de oyun kalitesine önemli ölçüde etki eder.

Bu tarz siteler genelde çok doğru sonuç vermez. Steam'den vesaire alıyor bazı gereksinimleri ama yine de pek kullanışlı değil.

Bazı şeylerden feragat ederek evet. Mesela oyun güzel gözüksün derseniz FPS'den ve input Lag'dan feragat etmek zorundasınız. Diğer türlü de oyun kötü gözükecektir.
Kısaca oyunu kaldırır ama diğer bileşenler de oyun kalitesine önemli ölçüde etki eder.

Bilyorum bir Xbox kalitesinin üstünü yaşatır mı?

Biliyorum bir Xbox kalitesinin üstünü yaşatır mı?
Xbox 360'dan bahsediyorsanız evet :).
Zor o iş, düşük grafik ayarlarında ve düşük çözünürlükte FPS olarak geçecektir ama görüntü kalitesi/oynanabilirlik olarak çok zor. Bunlar One X için geçerli.

Xbox 360'dan bahsediyorsanız evet :).
Zor o iş, düşük grafik ayarlarında ve düşük çözünürlükte FPS olarak geçecektir ama görüntü kalitesi/oynanabilirlik olarak çok zor. Bunlar One X için geçerli.

Kanka
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben burada oyunun çamura benzemesi ve cisim kenarlarının bıçak gibi olmasından başka bir sorun göremiyorum.
Anlatmak istediğimi anlamadınız sanırım, oyunu oynayabilirsiniz ama ya grafikler düşük olacak ya da FPS. Bu mu Xbox kalitesi?

Yeni konular

Geri
Yukarı