i5 2320 sisteme GT 1030 takmak

Mustafainann

Decapat
Daha fazla  
CPU: i5 2320
PSU: 300 WATT
ANAKART: Cupertino 2

PSU 600 WATT'a çıkarabilirim ayrıca almak isteğim GT 1030 ekran kartı için darboğaz sıkıntısı olur mu? Başka ekran kartı önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
En iyi tercih GT 1030 olacaktır asla darboğaz olmaz. Bütçe varsa RX 460 tercih edilebilir darboğaz olacağını sanmıyorum olursa da fazla olmaz.
En iyi tercih GT 1030 olacaktır asla darboğaz olmaz. Bütçe varsa RX 460 tercih edilebilir darboğaz olacağını sanmıyorum olursa da fazla olmaz.
Teşekkürler eğer GT 1030 sıkıntı olmaz diyorsanız alırım. Merak ettğim bir şey daha var. Şu anda kullandığım AMD RADEON HD 6450 nin sondan ikinci sayısı daha yüksek. Yanlış bir şey yapmıyorum değil mi ?

Teşekkürler eğer GT 1030 sıkıntı olmaz diyorsanız alırım. Merak ettğim bir şey daha var. Şu anda kullandığım AMD RADEON HD 6450 nin sondan ikinci sayısı daha yüksek. Yanlış bir şey yapmıyorum değil mi ?
%20 darboğaz olur. Şimdilik GT 1030 ikilisi yapılıp ilerde daha iyi işlemci ile değiştirilebilir. Fakat ilk önceliğiniz PSU değişimi olsun. İlerde işlemci olarak İ5 2500K ile yola devam edebilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı