GT 9500 sisteme GT 1030 takmak

Aldığınız kartlar merdiven altı üretim. Üstünde yazan model olmayan, kalitesiz çin malı ürünler. Gümrükte takılması da cabası. 1050 Alıyorsun GT 740 çıkıyor. Gözle anlayamıyorsun tabi ki. Ayrıca bunun garantisiyle uğraşmak var. Sorun çıktığı zaman kime ulaşacaksın da kartını yollayıp yaptıracaksın ? Gidip gelmesi 2 ay. Yani, insanlar Amazon gibi yerlerden almaya tereddüt ederken, siz çekirdek alır gibi kart alıyorsunuz ve her an güme gidebilirsiniz.

Aldığınız kartlar merdiven altı üretim. Üstünde yazan model olmayan, kalitesiz çin malı ürünler. Gümrükte takılması da cabası. 1050 Alıyorsun GT 740 çıkıyor. Gözle anlayamıyorsun tabi ki. Ayrıca bunun garantisiyle uğraşmak var. Sorun çıktığı zaman kime ulaşacaksın da kartını yollayıp yaptıracaksın ? Gidip gelmesi 2 ay. Yani, insanlar Amazon gibi yerlerden almaya tereddüt ederken, siz çekirdek alır gibi kart alıyorsunuz ve her an güme gidebilirsiniz.

Bide bişe sipariş edince 1-2 ay bekliyorsun sonra gelmicek diyorsun [emoji106]

Bide yeni HDD alıcam yani sistemi yavaş yavaş geliştiricem de yeni öğrendim HDD ye Windows mu kuruluyormuş ? Nasıl yapılıyor ? Ben fazla bilmiyorum o işleri.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı