i5 2400 AX5670 sistem Valorant açar mı?

lewandoski

Femtopat
Valorant oynamak istiyordum ekran kartının DirectX desteği yeterli olmadığı için 2. el DirectX 11 olan bir ekran kartı alacağım. Ekran kartı AX5670 1 GB.

+ i5 2400.
+ 4 GB RAM.
+ AX5670 1 GB ekran kartı.

Valorant'ta nasıl bir performans alirim çok da bir şey beklemiyorum kırıcı olmazsanız güzel olur 😊

Not: RAM'i yakın zamanda yukseltecegim.

Açar evet, 20 30 FPS belki, az önce i5 6200U R7 360M sistem ile drop gire gire spike hücum oynadım sözde 60 FPS, laptop pişmanlıktır.

Laptop ısınmış olabilir mi veya PC'nin performanslarini dusuge cektinmi.

Isınmıyor, özel performans ayarı yaptım hepsi en yüksekte, u işlemci olduğu için böyle ki senin işlemciden güçlü 6. nesil o yüzden örnek verdim, satabiliyorsan laptopu sat ben 500 TL zarar ile satmayı düşünüyorum, 10k altı laptopların hepsi rezalet, 2500 TL'lik masaüstü 5klık laptoptan daha iyi performans veriyor.

Isınmıyor, özel performans ayarı yaptım hepsi en yüksekte, u işlemci olduğu için böyle ki senin işlemciden güçlü 6. nesil o yüzden örnek verdim, satabiliyorsan laptopu sat ben 500 TL zarar ile satmayı düşünüyorum, 10k altı laptopların hepsi rezalet, 2500 TL'lik masaüstü 5klık laptoptan daha iyi performans veriyor.
Dostum benimki laptop degil pisman olduguna üzüldüm yuksege degilde dusuge cekersen iyi bir performans alabilicegini düşünüyorum

Dostum benimki laptop degil pişman olduguna üzüldüm yuksege degilde dusuge cekersen iyi bir performans alabilicegini düşünüyorum

Valorant işlemci isteyen bir oyun. Elinizdeki 2400 nereden baksan 10 senelik bir işlemci. Büyük ihtimal çok düşük FPS ile oyunu açar. Ama denemek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı