i5-2400 FiveM oynatır mı?

Merhaba, bu aralar FiveM'e çok sardım ama elimdeki işlemci yüzünden hiçbir şey yapamıyorum. Şu anki işlemcim i3-3225 2 çekirdekli.
Ama i5-2400 alsam bu FiveM'deki sorunlarım bir nebze olsa kalkar mı?

Hocam sistem işlemciden ibaret olmuyor, grafik biriminiz, RAM'ınız vs belirtmemişsiniz.

Hocam sistemim GTX 750 Ti OC versiyon Twin Frozr soğutmalı özel soğutmalı bir ekran kartı 12 GB RAM'ım var.
Oynatır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynatır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum bu videoya baktığımda benım ayarlarım bazıları Very High bazıları High şu anki işlemci ile ben bu FPS'ları Online'de alıyorum bir de 2 çekirdekli ama şu anki işlemcim videodaki 4 çekirdekli anlamadım.

Hocam birçok değişken var, öncelikle sistemde ekran kartı var mı, ve ayar olarak hangi ayarda oynamak istiyorsunuz?

Selam 10.000 TL'ye kasa toplayacağım i5 11600K ve 16 GB RAM takmayı düşünüyorum ekran kartı daha seçemedim kaç FPS alırım sizce ve ekran kartı tavsiye edebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı