i5 2400 HD 4670 GTA 5 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6 GB 1333 MHz
SSD veya HDD modeli
240 GB Kioxia SSD 240 GB HDD 5400 RPM
Ekran kartı
Sapphire HD 4670 1 GB 128 Bit
Anakart
P8H61m-Plus
İşlemci
İntel Core i5 2400 3.1 GHz
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim sistem GTA 5'te 720p çözünürlükte 30 FPS oynatabilir mi?

Hocam hiç kuşkunuz olmasın ben aynı işlemci bir de HD 6350 ile 25 FPS civarı alıyordum sen 40 50 civarı alırsın.

-İntel Pentium N3540 işlemci
-8 GB 1333 Mhz RAM
-İntel HD Graphics

Mesela bu sistemle bile en düşük ayarlarda ve gölgeleri iptal ederek 20 FPS alıyordum. Hevesini çıkarıp hikayeyi baştan sonra bitirmek için gayet yeterli bir FPS oranı. Senin sistem daha çok FPS alır. Ancak söylediklerimi okurken dikkat et, ben gölgeleri tamamen kapatarak oynamıştım.

40 civarı oynatır. Bu arada sistemi alacak mısınız? İmzanız da farklı sistem var o yüzden sordum eğer satın alacaksanız daha iyi öneriler çıkabilir.

Tamamdır hocam değiştirdim sistemi almıştım zaten yalnız sistemi ilk aldığımda ön panel bağlantılarını yanlış mı yaptığımdandır bilmiyorum ama sistem sürekli kendini kitliyordu. Öncelikle ekran kartını çıkarttım sonrasında tekrar denedim yine kilitlendi sonrasındada ön USB bağlantılarını yanlış yapmışım düzeldi ve bir daha da olmadı. Sizce bu bir sorun çıkartır mı bilgisayarımda?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı